Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Olimpijske igre 2008.

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimepet kol 15, 2008 2:25 pm

Italija-Bugarska Over 187.5 @2.00 Sportingbet 4/10
Mec koji mnogo znaci..u najmanju ruku odlucuje ko ce biti 3. , a zatim i ko ce biti 2... Italija i Bugarska imaju po 2-1 skor,Kinezi takodje..USA 3-0..Italijani dobili Venecuelu 3-0,Bugari izgubili od Amerikanaca 3-1..ocekujem minimalno 4 seta..Konstantinov ce najverovatnije igrati za Bugare danas..Itlaijani bez libera Corsana..

Brazil-Poljska 1 -1.5 set @1.55 Unibet 6/10
Brazilci izgubili od Rusa 3-1..Giba nije igrao zbog neke povrede ramena..Poljaci prvi u grupi sa skorom 3-0 ali su dobili Egipat,Nemce i Srbiju..Brazil mora da dobije ovaj mec kako bi vratili samopouzdanje..Ovaj hendi je dosta siguran jer Poljaci nece uzeti Brazilcima 2 seta najverovatnije,a hendi je na -1.5 set samo zato jer su Brazilci izgubili od Rusa..

Venecuela-Japan 1 @2.2 Unibet 5/10
Nema razloga za ovakvu kvotu..Venecuela - Japan H2H 4-0 za Venecuelu..obe ekipe skor 0-3..Venecuela nevidjeno pokradena protiv Kineza kada su izgubili 3-2..Ovde je po meni realnost egal kvota,ako ne i Venecuela da bude favorit.
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimepet kol 15, 2008 5:18 pm

rukomet muški
francuska-španjolska 1 @ 1,45 8/10
ja ne vidim načina na koji će španjolci igrat protiv francuske obrane...prejaka je obrana, a španjolski pucači uopće ne impresioniraju...romero, entrerios i društvo mi se čine daleko od prave forme, s druge strane gill, dinart i ekipa iz francuske obrane je abnormalno jaka i agresivna...francuski pucači dosta jaki na čelu sa odličnim narcisom i karabatićem koji će sigurno pridonijeti sa pokojim golom i s puno asista...jos vratari...omeyer ka uvik lud, skida sve...španjolci su prije imali najbolje vratare ali više ništa od toga...po svim elementima mi se francuzi čine superiorni nad španjolcima...

Ft 28:21 palac

cherrs
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimepet kol 15, 2008 5:23 pm

vaterpolo muški
Španjolska-Crna gora 2 @ 1,6 8/10
Moram priznat da me čudi ovaj koeficijent...sad ko je tu lud nemam pojma...crnogorci osvojili euro, na olimpijadi isto gaze, sa mađarima remizirali...a di su španjolci,...pa nema ih na mapi, totalno su propali...kako bi oni mogli uopće parirat crnoj gori, ja ne vidim nikakvog načina...španjolci su bili nekoć jaki, ali ne više...ovde su ih mađari s lakoćom dobili, a crnogorci su sa mađarima igrali remi...pa sve ide u korist crnogorcima...zašto pobogu 1,6?????????...al dobro...

FT 12:6 mad

Ovdje je bilo namještanja rezultata samo da bi CG izbjegla Srbiju
[Vrh] Go down
lukabbb
Admin
lukabbb


Broj postova : 56
Join date : 17.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimesub kol 16, 2008 12:42 pm

Ja cu biti brzi od kladionica i ovo uplatit zicer

Italija-Srbija 1 3.2 kw 8/10 x 9kw 2/10 vaterpolo

Nema se sta reci Hr izgubila od SAD zakomplicirala se situacija,Srbi ako izgube su treci Hr druga SAD prva i Srbi onda idu na Spa u 1/4 a ako prodju na SAD nema lakseg puta u finale i ludi su ako to ne urade,ako Srbi pobjede onda idu na CG a u polufinalu na Hr pa vi sad vidite sta je lakse,kw ce pasti nenormalno ocekujem promjene situacija i da ce na Italiju biti oko 1.4 odoh uplatit dok nisu promjenili

FT 13:12

cherrs bravo
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimened kol 17, 2008 5:37 pm

Utakmica vaterpolo Hrvatska-Kina

7:55 1/M.Joković 2 (više) 1,80 5/10


Opet jedna psolastica za mene.Igramo protiv Kine i to bi trebala biti uvjerljiva pobjeda protiv Kine.Smatram da Joković može zabiti Kini 2 gola jer je jedan vrlo mlad igrač koji se ne boji opaliti kad treba i zabiti ka je najpotrebnije.Ima vrlo dobar šut i dosad je gotovo svima zabijao više od 1 gola osim SAD-u kad je Hrvatska zabila samo 5 golova.

1/Bošković 2 (više) 1,75 5/10


Naš najbolji vaterpolist koji puca sedmerce koji je vrlo dobar i slično Jokoviću vrlo borben igrač,puca sa svih pozicija,može zabiti kad nitko ne može i zna uputiti loptu sjajnu tako da očekujem da zabije barem 2 gola što mislim da može a pogotovo Kini koja nije neka momčad.Dosad je zabijao gotovo svima 2 gola.Nije jedino zabio Srbiji jer je bio isključen u 1.četvrtini i nisam siguran koliko je zabio SAD-u,ali za Kinu sam siguran da im može zabiti

Joković 3 gola

Bošković manje od 2
palac


Zadnja promjena: Admin; pon kol 18, 2008 1:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimepon kol 18, 2008 1:04 pm

Rukomet

13:00 Njemačka-Danska x 5,00 3/10

Neću puno trošiti riječi mislim da će ove dvije reprezentacije malo kalkulirati i odigrati neriješeno tako da obadvije odu dalje.Ipak su ove dvije među jačim reprezentacijama i mislim da ne bi bilo u redu da se prije utakmice dogovaraju npr.Njemci da će napasti Dance ijer nikad se ne zna što može biti,možu Danci iznenaditi Njemce.Mislim da će ovdje biti jedna utakmica u kojoj neće biti previše borbe nego da će odigrati jedan lagani x.

mad


Zadnja promjena: Admin; pon kol 18, 2008 11:57 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimepon kol 18, 2008 5:58 pm

Kuba Women vs Srbija Women 1 -1.5 set @1.35
Japan Women vs Brazil Women 2 -2.5 set @1.3

@1.76 Expekt 6/10

Kubanke su mnogo fizicki i takticki pripremljenije od nasih igracica.Nase su gubile od Ruskinja 3-0 uz mnogo losu igru..Ovde je razlika u klasi..najverovatnije ce ovo ici u 3-0,ali i 3-1 mi odgovara..
Brazilke naravno dobijaju 3-0,tu ne treba trositi reci..
[Vrh] Go down
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:28 pm

dusan je napisao/la:
Kuba Women vs Srbija Women 1 -1.5 set @1.35
Japan Women vs Brazil Women 2 -2.5 set @1.3

@1.76 Expekt 6/10

Kubanke su mnogo fizicki i takticki pripremljenije od nasih igracica.Nase su gubile od Ruskinja 3-0 uz mnogo losu igru..Ovde je razlika u klasi..najverovatnije ce ovo ici u 3-0,ali i 3-1 mi odgovara..
Brazilke naravno dobijaju 3-0,tu ne treba trositi reci..

yahoo
[Vrh] Go down
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:47 pm

Kina Women vs Rusija Women 1 @1.71 Pinny 4/10
Obe ekipe su iz grupe prosle sa skorom 3-2.Ruskinje nisu imale dobru pripremu za olimpijadu..gledao sam ih na olimpijskim igrama..nisu nista specijalno..Kineskinje ce imati prednost domaceg terena (citaj 15.000 navijaca).Naravno i pomoc sudija u presudnim momentima i u sumnjivim loptama..takozvane NICIJE lopte ce danas biti Kininine..Kineskinje su tukle Ruskinje na olimpijadi 2004 dva puta..prvi put u grupi 3-0,a zatim u finalu 3-2 u setovima..
[Vrh] Go down
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 4:34 pm

dusan je napisao/la:
Kina Women vs Rusija Women 1 @1.71 Pinny 4/10
Obe ekipe su iz grupe prosle sa skorom 3-2.Ruskinje nisu imale dobru pripremu za olimpijadu..gledao sam ih na olimpijskim igrama..nisu nista specijalno..Kineskinje ce imati prednost domaceg terena (citaj 15.000 navijaca).Naravno i pomoc sudija u presudnim momentima i u sumnjivim loptama..takozvane NICIJE lopte ce danas biti Kininine..Kineskinje su tukle Ruskinje na olimpijadi 2004 dva puta..prvi put u grupi 3-0,a zatim u finalu 3-2 u setovima..

yahoo

cherrs bravo
[Vrh] Go down
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:28 pm

Kina Women vs Brazil Women 2 1.42
Italija vs Brazil 2 1.2

1.704 Unibet 5/10


Brazilke za sada nisu set izgubile na olimpijadi.Kineskinje jesu domacini ali to nikako ne moze da im pomogne danas da dobiju brazilke.kineskinje su dobile ruskinje 3-0 u 1/4 ali su taj mec laganica mogle izgubiti pa cak i 3-0.. u svakom od tri seta su imale manjak od 3-4 poena sve do pred drugog tehnickog tajmauta a onda su radile preokret..
brazilci kao brazilci..italijani nisu u zavidnoj formi,protiv poljaka isli u taj brejk,dobili na srecu...
[Vrh] Go down
lukabbb
Admin
lukabbb


Broj postova : 56
Join date : 17.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimečet kol 21, 2008 11:52 pm

Francuska-Hrvatska 2 3.1 kw 5/10

Ovo je po meni 50/50 mec i prevelika je kw na Hr,igra se polufinale i tu nema favorita i otpisani,ovi stari poznanici ratuju jedno 4 jedno 3 godine na svakom prvenstvu,utakmice su neizvjesne i gledaamo pravi rat gdje pada malo golova,ovaj par ce odluciti suci ako dopuste dinardu i gillu da mlataraju nase vanjsku liniju i pivote onda ce francuzi dobiti a ak,o ne nasa je pobjeda,igrali smo prosli tjedan i bez Balica i Metlicica smo bili u egalu cijelu utakmicu i sad s njima mozemo ih dobiti i jos

under 56.5 1.9kw 7/10
svaki put bude oko 45 golova malo igraju se cvrste obrane
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 12:32 am

lukabbb je napisao/la:
Francuska-Hrvatska 2 3.1 kw 5/10

Ovo je po meni 50/50 mec i prevelika je kw na Hr,igra se polufinale i tu nema favorita i otpisani,ovi stari poznanici ratuju jedno 4 jedno 3 godine na svakom prvenstvu,utakmice su neizvjesne i gledaamo pravi rat gdje pada malo golova,ovaj par ce odluciti suci ako dopuste dinardu i gillu da mlataraju nase vanjsku liniju i pivote onda ce francuzi dobiti a ak,o ne nasa je pobjeda,igrali smo prosli tjedan i bez Balica i Metlicica smo bili u egalu cijelu utakmicu i sad s njima mozemo ih dobiti i jos

under 56.5 1.9kw 7/10
svaki put bude oko 45 golova malo igraju se cvrste obrane


Po meni under cisti, samo vidim u super sporta u ponudi 49,5...al ide i ispod toga
[Vrh] Go down
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimepet kol 22, 2008 4:59 pm

dusan je napisao/la:
Kina Women vs Brazil Women 2 1.42
Italija vs Brazil 2 1.2

1.704 Unibet 5/10


Brazilke za sada nisu set izgubile na olimpijadi.Kineskinje jesu domacini ali to nikako ne moze da im pomogne danas da dobiju brazilke.kineskinje su dobile ruskinje 3-0 u 1/4 ali su taj mec laganica mogle izgubiti pa cak i 3-0.. u svakom od tri seta su imale manjak od 3-4 poena sve do pred drugog tehnickog tajmauta a onda su radile preokret..
brazilci kao brazilci..italijani nisu u zavidnoj formi,protiv poljaka isli u taj brejk,dobili na srecu...

cherrs
[Vrh] Go down
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimesub kol 23, 2008 5:41 pm

Jedan bet za kraj OI sto se Odbojke tice

USA-Brazil 1 +8.5 poena @1.85 Bwin 5/10
Mec za zlatnu medalju.Bicu kratak i jasan.Amerikanci u zivotnoj formi,Priddy,Stanley odlicno tuku,Salmon i Millar kao i Lee odlican posao obavljaju,Lambourne perfektan posao kao libero obavlja.Amerikanci su uzeli Svetsku Ligu,neverovatnu formu drze i ne variraju.U svetskoj ligi su otkinuli Brazilce 3-0 u setovima..Vec je public info da u Brazilskoj ekipi je atmosfera gadna,igraci se medjusobno svadjaju,igraci nece namerno da igraju..svadja na relaciji trener-sin se rasirila i na realciju trener-igraci.Brazilci dobili Italijane u 1/2 3-1 ali gubili 1. set,Italijani nemaju mentalni sklop da izdrze toliki pritisak.Ocekujem egal mec,i kvota od @3.2 na USA je katastrofalna procena trenutne situacije od strane bookmejkera,i to treba uzeti al iza manji stake.
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: 23.08.2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimesub kol 23, 2008 9:01 pm

RUKOMET - ZA BRONCU

Hrvatska-Španjolska 1 @ 1,75 @ PSK 9/10


Španjolsci su razočarali potpuno ovu olimpijadu...niti jedna prava utakmica...u zadnje vrime su nam prave mušterije i gazimo ih svaki put...naši momci imaju sigurno više motiva jer nam je svaka medalja jako draga, dok španjolcima bronca više manje ni ne znači puno...al bez obzira na to ja ne vidim nikakve šanse za španjolce i mislim da ćemo ih s lakoćom rješit,a kvota mi je pre pre dobra...ako su ih jedni islanđani rješili 6 razlike onda mi možemo i više...prvu utakmicu smo skoro cilu igrali bez balića i takvi smo kontrolirali rezultat bez ikakvog problema (dok je ivano bio u igri prvih 15-ak minuta smo se i odlipili na 4-5 razlike... nakon ozljede balića su nas stigli, ali opet se pokazalo da nisu baš jaki na ovoj olimpijadi jer smo u trenutku vratili stvari na pravi put)...mislim da u ovoj utakmici neće bit drukčije i da su španjolci bez apsolutno ikakve šanse...mislim da će prevagu donit balić i naša igra sa krila i crte te jaka obrana...španjolci se vole nadigravat ali hrvatskoj nisu dorasli ako tako budu igrali jer nije se moguće nadigravat sa ekipom koja voli da im protivnik tako igra, a nama baš to paše i kad krenu kontre i fenomen ivano, pridoda se vori i valčić, a nadajmo se i lac i pero bar sa kojim golom (a o krilima ne triba ni trošit riječi). mislim da se španjolcima loše piše...jako loše...heheheh...jedva čekam...
[Vrh] Go down
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimened kol 24, 2008 12:58 pm

dusan je napisao/la:
Jedan bet za kraj OI sto se Odbojke tice

USA-Brazil 1 +8.5 poena @1.85 Bwin 5/10
Mec za zlatnu medalju.Bicu kratak i jasan.Amerikanci u zivotnoj formi,Priddy,Stanley odlicno tuku,Salmon i Millar kao i Lee odlican posao obavljaju,Lambourne perfektan posao kao libero obavlja.Amerikanci su uzeli Svetsku Ligu,neverovatnu formu drze i ne variraju.U svetskoj ligi su otkinuli Brazilce 3-0 u setovima..Vec je public info da u Brazilskoj ekipi je atmosfera gadna,igraci se medjusobno svadjaju,igraci nece namerno da igraju..svadja na relaciji trener-sin se rasirila i na realciju trener-igraci.Brazilci dobili Italijane u 1/2 3-1 ali gubili 1. set,Italijani nemaju mentalni sklop da izdrze toliki pritisak.Ocekujem egal mec,i kvota od @3.2 na USA je katastrofalna procena trenutne situacije od strane bookmejkera,i to treba uzeti al iza manji stake.

cherrs
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimened kol 24, 2008 2:25 pm

dusan je napisao/la:
dusan je napisao/la:
Jedan bet za kraj OI sto se Odbojke tice

USA-Brazil 1 +8.5 poena @1.85 Bwin 5/10
Mec za zlatnu medalju.Bicu kratak i jasan.Amerikanci u zivotnoj formi,Priddy,Stanley odlicno tuku,Salmon i Millar kao i Lee odlican posao obavljaju,Lambourne perfektan posao kao libero obavlja.Amerikanci su uzeli Svetsku Ligu,neverovatnu formu drze i ne variraju.U svetskoj ligi su otkinuli Brazilce 3-0 u setovima..Vec je public info da u Brazilskoj ekipi je atmosfera gadna,igraci se medjusobno svadjaju,igraci nece namerno da igraju..svadja na relaciji trener-sin se rasirila i na realciju trener-igraci.Brazilci dobili Italijane u 1/2 3-1 ali gubili 1. set,Italijani nemaju mentalni sklop da izdrze toliki pritisak.Ocekujem egal mec,i kvota od @3.2 na USA je katastrofalna procena trenutne situacije od strane bookmejkera,i to treba uzeti al iza manji stake.

cherrs

palac bravo
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitimened kol 24, 2008 9:48 pm

sky je napisao/la:
RUKOMET - ZA BRONCU

Hrvatska-Španjolska 1 @ 1,75 @ PSK 9/10


Španjolsci su razočarali potpuno ovu olimpijadu...niti jedna prava utakmica...u zadnje vrime su nam prave mušterije i gazimo ih svaki put...naši momci imaju sigurno više motiva jer nam je svaka medalja jako draga, dok španjolcima bronca više manje ni ne znači puno...al bez obzira na to ja ne vidim nikakve šanse za španjolce i mislim da ćemo ih s lakoćom rješit,a kvota mi je pre pre dobra...ako su ih jedni islanđani rješili 6 razlike onda mi možemo i više...prvu utakmicu smo skoro cilu igrali bez balića i takvi smo kontrolirali rezultat bez ikakvog problema (dok je ivano bio u igri prvih 15-ak minuta smo se i odlipili na 4-5 razlike... nakon ozljede balića su nas stigli, ali opet se pokazalo da nisu baš jaki na ovoj olimpijadi jer smo u trenutku vratili stvari na pravi put)...mislim da u ovoj utakmici neće bit drukčije i da su španjolci bez apsolutno ikakve šanse...mislim da će prevagu donit balić i naša igra sa krila i crte te jaka obrana...španjolci se vole nadigravat ali hrvatskoj nisu dorasli ako tako budu igrali jer nije se moguće nadigravat sa ekipom koja voli da im protivnik tako igra, a nama baš to paše i kad krenu kontre i fenomen ivano, pridoda se vori i valčić, a nadajmo se i lac i pero bar sa kojim golom (a o krilima ne triba ni trošit riječi). mislim da se španjolcima loše piše...jako loše...heheheh...jedva čekam...

Hrvatska-Španjolska 1 @ 1,75 @ PSK 9/10 crveni
[Vrh] Go down
Sponsored content





Olimpijske igre 2008. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Olimpijske igre 2008.   Olimpijske igre 2008. - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Olimpijske igre 2008.
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» WTA Tour women
» US Open 2008
» Swiss hockey league
» Czech 1st Extraliga
» Finnish hockey SM-liiga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Ostali sportovi :: Rukomet/Odbojka/Vaterpolo-
Forum(o)Bir: