Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 WTA Tour women

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

WTA Tour women Empty
PostajNaslov: WTA Tour women   WTA Tour women Icon_minitimepet srp 18, 2008 2:20 pm

lol!
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Gost
Gost




WTA Tour women Empty
PostajNaslov: Re: WTA Tour women   WTA Tour women Icon_minitimesub srp 19, 2008 2:08 pm

simon-querry 2 2,00 6/10

uopce ne vidin razloga zasto je simon postavljen za favorita u ovom mecu...iskustvo mi kaze da amerikanci na americkom kontinentu igraju dobro, osim toga simon dobia dosada sva tri meca u 3 seta (becker i haas su mi u sumnjivoj formi za 3 seta), querry ima razoran servis i opcenito ga dobro zadrzava, podloga je vise-manje takva da je servis bitan...sve u svemu po meni 2

odesnik-chen ti 1 1,35 9/10

nikad cua dosada za ovog chena, covik je 300. igrac na svitu...odesnik dosad ima zanimljivih skalpova (sican se fonignia, doduse na hardu, canasa u rg 3:0, odlican otpor dokovicu) ... doduse u zadnje vrime ga muce ozljede ali cini mi se da moze tog chena dobit i sa jednon rukon...a ova kvota 1.35 je vjerojatno radi ozljeda al odigrat to u zemaljskoj di predaja vridi 1.00 je skroz ok

andreev-max gonzales 1 1,25 10/10

goznzales ima razoran forehand, covik sve vata.............i to je to...gleda san ga protiv karlovica i protiv karanusica-nisu to igraci za zemlju koji bi mu mogli pruzit neki otpor iako su bili u ulozi favorita---hm, tada san igra na maxima, ali sad je na drugoj strani andreev rus zemljas 30. na svitu ne zanima me nista vise za ovih 1.25


Zadnja promjena: sharlo; sub srp 19, 2008 2:36 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

WTA Tour women Empty
PostajNaslov: Re: WTA Tour women   WTA Tour women Icon_minitimesub srp 19, 2008 2:15 pm

sharlo je napisao/la:
simon-querry 2

uopce ne vidin razloga zasto je simon postavljen za favorita u ovom mecu...iskustvo mi kaze da amerikanci na americkom kontinentu igraju dobro, osim toga simon dobia dosada sva tri meca u 3 seta (becker i haas su mi u sumnjivoj formi za 3 seta), querry ima razoran servis i opcenito ga dobro zadrzava, podloga je vise-manje takva da je servis bitan...sve u svemu po meni 2

odesnik-chen ti 1

nikad cua dosada za ovog chena, covik je 300. igrac na svitu...odesnik dosad ima zanimljivih skalpova (sican se fonignia, doduse na hardu, canasa u rg 3:0, odlican otpor dokovicu) ... doduse u zadnje vrime ga muce ozljede ali cini mi se da moze tog chena dobit i sa jednon rukon...a ova kvota 1.35 je vjerojatno radi ozljeda al odigrat to u zemaljskoj di predaja vridi 1.00 je skroz ok

andreev-max gonzales 1

goznzales ima razoran forehand, covik sve vata.............i to je to...gleda san ga protiv karlovica i protiv karanusica-nisu to igraci za zemlju koji bi mu mogli pruzit neki otpor iako su bili u ulozi favorita---hm, tada san igra na maxima, ali sad je na drugoj strani andreev rus zemljas 30. na svitu ne zanima me nista vise za ovih 1.25

molio bih te da pročitaš pravila postaviš koeficijente i svoj ulog uz ove parove
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Gost
Gost




WTA Tour women Empty
PostajNaslov: Re: WTA Tour women   WTA Tour women Icon_minitimened srp 20, 2008 1:17 am

hehehehe i tek sd vidin da je ovo za wta ne atp...isprike hahaha
[Vrh] Go down
Gost
Gost




WTA Tour women Empty
PostajNaslov: Re: WTA Tour women   WTA Tour women Icon_minitimesri srp 23, 2008 4:15 pm

23.07

penneta-paszek 2 2,7 4/10

penneta jucer razvalila wozniak sta je prema kladionicarima bila podjednaka utakmica...po meni je cak tu trebala favorit bit wozniak jer je ocit u posljednje vrime u odlicnoj formi...ali zena je osvojila turnir tjedan prije i nepisano pravilo je da se takvi igraci (osim vrhunskih naravno) opustaju u iducim turnirima...zato tu pobjedu uzimam sa rezervom...penneta je losa igracica i uopce me cudi kako se nasla na 21. mistu ljestvice, misljena san da ce do kraja godine ili barem ubrzo past di joj je i misto (izvan top 100)...tamira je poznata igracica unutar top 100 u zadnje vrime ocajna al jucer je lipo dobila nakamuru tako da mislim da se napokon vraca pobjednickom ritmu...za ovoliku kvotu vrijedi provat srednji ulog

wozniacki-sprem 2 22,9 4/10

sprem je po meni igracica za top 20, cak je u najblojim danima karijere i bila (17.), ali problemi sa operacijama, ljubavni problemi sa trenerom su je bacili do 300 i nekog mista na ljestvici...naravno da ona tamo ne pripada, njeni zadnji rezultati pokazuju s kojom lakocom pobjeduje protivnice tog ranga...ona ima dosta problema sa zadrzavanjem servisa, ali zato nikada ne gubi sigurnos igre,gubila-vodila njena igra je uvik ista, napadacka sa puno izravnih poena...dakle jedino pitanje je oce li bit stalozena i mirna u glavi,a mislin da oce jer joj je protivnica wozniacki, 29. igracica na svitu, vjerojatno karolinu zanima di je trenutno pa ce dat sve od sebe...wozniacki nista posebno-perspektivna mlađa igracica koja ce dobit dosta renomiranih imena ali ce isto tako izgubit od poptunih autsajderki...za 2.9 se totalno isplati puknit 2...sritno
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

WTA Tour women Empty
PostajNaslov: 15.08.2008.   WTA Tour women Icon_minitimepet kol 15, 2008 5:28 pm

18,5/Petrova-Osterloh 1 @ 1,85 6/10

Osterloh je na početku nešto i obećavala, ali cura se izgubila totalno...nakon puno vrimena je preskočila 2 prepreke na jednom turniru...napravila je dobar posao, ali sada je pred njom odlična petrova...sumnjam da osterloh može uzet 4 gema u jednom setu jer petrova je tip igračice koja voli to brzo rješit i završit...zato mislim da osterloh nema nikakvih izgleda u ovom meču i under 18,5 mi se čini kao dobar pick...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

WTA Tour women Empty
PostajNaslov: Re: WTA Tour women   WTA Tour women Icon_minitimesub kol 16, 2008 1:24 am

sky je napisao/la:
18,5/Petrova-Osterloh 1 @ 1,85 6/10

Osterloh je na početku nešto i obećavala, ali cura se izgubila totalno...nakon puno vrimena je preskočila 2 prepreke na jednom turniru...napravila je dobar posao, ali sada je pred njom odlična petrova...sumnjam da osterloh može uzet 4 gema u jednom setu jer petrova je tip igračice koja voli to brzo rješit i završit...zato mislim da osterloh nema nikakvih izgleda u ovom meču i under 18,5 mi se čini kao dobar pick...

18,5/Petrova-Osterloh 1 @ 1,85 6/10 6-2 6-3 bravo
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

WTA Tour women Empty
PostajNaslov: 22.08.2008.   WTA Tour women Icon_minitimepet kol 22, 2008 4:09 pm

18:00 Wozniacki-Cornet 1 @ 1,9 7/10 @ PSK

evo ja imam dojam da mlada wozniacki spada sigurno u top 10 na wta listi s obzirom na igru u zadnje vrime...igra jako kvalitetno, imao sam ju priluku gledat protiv bartoli koju je pomela 6-4 6-0, ali osim rezultata fascinirala me i njena igra...za jednu zensku tenisacicu ima dosta solidan servis i sa osnovne linije je ubojita, ali mislim da joj je najjače oružje return...jako je moćna u tom elementu igre, napada jako puno i voli voditi igru...s obzirom da cornet ne servira bas bajno mislim da ce imati strasne probleme na servisu i ako se u to uklopi solidan serverski dan od strane wozniacki onda bi ona ovo tribala dobit...kvota jako dobra i nadam se da će mlada dankinja imati cistu glavu danas i uzet sto joj pripada...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

WTA Tour women Empty
PostajNaslov: Re: WTA Tour women   WTA Tour women Icon_minitimepet kol 22, 2008 8:46 pm

sky je napisao/la:
18:00 Wozniacki-Cornet 1 @ 1,9 7/10 @ PSK

evo ja imam dojam da mlada wozniacki spada sigurno u top 10 na wta listi s obzirom na igru u zadnje vrime...igra jako kvalitetno, imao sam ju priluku gledat protiv bartoli koju je pomela 6-4 6-0, ali osim rezultata fascinirala me i njena igra...za jednu zensku tenisacicu ima dosta solidan servis i sa osnovne linije je ubojita, ali mislim da joj je najjače oružje return...jako je moćna u tom elementu igre, napada jako puno i voli voditi igru...s obzirom da cornet ne servira bas bajno mislim da ce imati strasne probleme na servisu i ako se u to uklopi solidan serverski dan od strane wozniacki onda bi ona ovo tribala dobit...kvota jako dobra i nadam se da će mlada dankinja imati cistu glavu danas i uzet sto joj pripada...


18:00 Wozniacki-Cornet 1 @ 1,9 7/10 @ PSK 7-5 6-4 yahoo
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

WTA Tour women Empty
PostajNaslov: Re: WTA Tour women   WTA Tour women Icon_minitimesub kol 23, 2008 6:44 pm

Post od člana denis 777

01:05 Chakvetadze Anna - Mauresmo Amelie 1 1,85 8/10

Ovdje mi je pick Ruskinja. Mauresmo je daleko od nekadasnje forme, sto nije ni cudo. Imala je dosta ozljeda u karijeri i tesko se vratiti u nekadsnju formu s kojom je osvajala Wimbledon. Mauresmo je nastupila prvi put nakon Wimbledona tek prosli tjedan u Cincinnatiju gdje je zaustavljena u polufinalu od Dechy u 3 seta. Dosad je dobila u New Havenu Kanepi i Schnyder, koje ipak nisu svjetski vrh. Dakle Ameli nije imala tezeg protivnika jos od Wimbledona i sigurno joj fali malo tezih meceva. Chakvetadze je mlada Ruskinja, koja ima potencijala te je na pragu TOP 10. Imala je i on problema u igri, ali je za razliku od Mauresmo nastupala vise, jer je htjela podignuti formu za US Open. Igra u kontinuitetu jos od Stanforda i mislim da je to velika prednost. H2H je na strani Mauresmo koja vodi 3-1, ali su ove pobjede dosle kad je Ameli bila jedna od najboljih igracica na Touru. zadnjih njihov mec ove sezone u Parizu (dvorana) dobila je Ruskinja 2-1 u setovima.

cherrs palac
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Sponsored content





WTA Tour women Empty
PostajNaslov: Re: WTA Tour women   WTA Tour women Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
WTA Tour women
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ATP Tour-men

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Ostali sportovi :: Tenis-
Forum(o)Bir: