Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Swiss hockey league

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: Swiss hockey league   Swiss hockey league Icon_minitimepet srp 18, 2008 1:25 pm

:sleep:
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Gost
Gost




Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: Re: Swiss hockey league   Swiss hockey league Icon_minitimened ruj 07, 2008 2:27 pm

17:30h Langenthal- Švicarska(20) 1, @1,4(Fortuna)

Mladi Svicarci nisu dorasli seniorskim kolegama, iako je to druga liga. Domacin se pojacao ove sezone i ocekuju gornji dio tablice. Ulaz je slobodan tako da ce biti puna dvorana i puna mreza Svicarske U20.
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: 09.09.2008.   Swiss hockey league Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 6:19 pm

ŠVICARSKA NLB LIGA (DRUGA)

20:00 Ajoie-Thurgau 1 @ 1,55 6/10


nemam sad bas neke klasne podatke i informacije, igram po osjećaju koji je za ovu ligu jako dobar, inače druga švicarska je pravi rudnik za kladioničare...ekipa ajoie je jako domaćinska, na svom terenu su gotovo nesavladivi i jako konstantni...s druge strane thurgau je respektabilna ekipa koja igra podjednako i kući i u gostima, ali ipak danas igraju sa ajoie-om koji mi se čini ipak prevelik zalogaj za njih...inače zadnje 4 utakmice na ovom terenu kad su bili gosti imaju sva 4 poraza, pa je to jos jedan podatak koji ide u korist domaćinima...

20:00 Visp-Langentahl 1 @ 1,9 6/10

visp također jaka domaćinska momčad i malo me čudi ovako velika kvota na njih jer su sigurno jedan od 3 favorita za prvo misto na kraju godine u ovoj ligi...gosti nisu baš toliko jaki da bi kvota na visp trebala biti ovolika...zadnjih 5 utakmica-4 na strani vispa i samo jedna na strani gostiju...

Od ostatka lige danas očekujem pobjede laussane i chauxa dok ovaj par olten-neuchatel iako je kvota samo 1,55 miriše na nekakvo iznenađenje...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: Re: Swiss hockey league   Swiss hockey league Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 11:16 pm

sky je napisao/la:
ŠVICARSKA NLB LIGA (DRUGA)

20:00 Ajoie-Thurgau 1 @ 1,55 6/10


nemam sad bas neke klasne podatke i informacije, igram po osjećaju koji je za ovu ligu jako dobar, inače druga švicarska je pravi rudnik za kladioničare...ekipa ajoie je jako domaćinska, na svom terenu su gotovo nesavladivi i jako konstantni...s druge strane thurgau je respektabilna ekipa koja igra podjednako i kući i u gostima, ali ipak danas igraju sa ajoie-om koji mi se čini ipak prevelik zalogaj za njih...inače zadnje 4 utakmice na ovom terenu kad su bili gosti imaju sva 4 poraza, pa je to jos jedan podatak koji ide u korist domaćinima...

20:00 Visp-Langentahl 1 @ 1,9 6/10

visp također jaka domaćinska momčad i malo me čudi ovako velika kvota na njih jer su sigurno jedan od 3 favorita za prvo misto na kraju godine u ovoj ligi...gosti nisu baš toliko jaki da bi kvota na visp trebala biti ovolika...zadnjih 5 utakmica-4 na strani vispa i samo jedna na strani gostiju...

Od ostatka lige danas očekujem pobjede laussane i chauxa dok ovaj par olten-neuchatel iako je kvota samo 1,55 miriše na nekakvo iznenađenje...

20:00 Ajoie-Thurgau 1 @ 1,55 6/10 4-2 yahoo
20:00 Visp-Langentahl 1 @ 1,9 6/10 5-1 yahoo

od ostatka:

lausanne 5-2, chaux 6-3, i olten 9-2...ipak je olten bio sa razlogom favorit...

bravo bravo bravo


Zadnja promjena: sky; uto ruj 09, 2008 11:17 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: Re: Swiss hockey league   Swiss hockey league Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 11:16 pm

joj kako volim ovu ligu...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: Re: Swiss hockey league   Swiss hockey league Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 11:19 pm

sharlo je napisao/la:
joj kako volim ovu ligu...

bogom dana samo za nas kladioničare...samo nek se nastavi ovako i biće lova
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: Re: Swiss hockey league   Swiss hockey league Icon_minitimesri ruj 10, 2008 12:23 am

sky je napisao/la:
sharlo je napisao/la:
joj kako volim ovu ligu...

bogom dana samo za nas kladioničare...samo nek se nastavi ovako i biće lova

hvala banana
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: 12.09.2008.   Swiss hockey league Icon_minitimepet ruj 12, 2008 5:30 pm

19:45 Davos-Zurich 1 @ 1,8 6/10

prošlogodišnji prvak zurich (još mi nije jasno kako im je to pošlo za rukom prošle godina) dolazi u goste kod jakog davosa inače uz bern po mani najjaču momčad lige...iako su aktualni prvaci, ovu sezonu nisu počeli kako triba...od berna su stradali na domaćem teranu sa 5-2...davosu su baš oni prošle sezone presudili u play-offu i mislim da tu ima kod igrača davosa i želje za malom osvetom...mislim da je davos ipak kvalitetnija ekipa koja je uvik u samom vrhu ove lige i da ove godine nakon prošlogodišnjeg pobačaja sigurno žele vratit naslov prvaka...kud ćeš bolje provjere dali su sposobni za to nego aktualni prvak zurich...

19:45 Zug-Biel 1 @ 1,45 6/10

biel je novopridošli klub u 1. ligi...zadnje godine je basel bio smješan u ovoj ligi, doslovno su bili potapani svakog tjedna bar jednom, mislim da je biel malo jači nego oni tada, ali ne toliko puno da bi moga biti iznad pretposljednjeg mjesta na kraju prvenstva...zug nije počeo baš onako kako može i sada imaju lagane bodove koje samo treba upisati...inače ove lige se triba petkom malo pripazit i pogledat ponudu idućeg dana jer neki očiti ziceri znaju prevariti jer odmaraju momčad za sutrašnju utakmicu ako je neka jaka...koliko vidim sutra zug nema utakmicu, a biel ima domaću protiv lugana pa mislim da se oni baš i neće pretjerano kidat danas jer sutra imaju veću šansu za upisat bodove, dok je zugu onda sve ravno i trebali bi ić na pobjedu danas...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: Re: Swiss hockey league   Swiss hockey league Icon_minitimepet ruj 12, 2008 10:57 pm

sky je napisao/la:
19:45 Davos-Zurich 1 @ 1,8 6/10

prošlogodišnji prvak zurich (još mi nije jasno kako im je to pošlo za rukom prošle godina) dolazi u goste kod jakog davosa inače uz bern po mani najjaču momčad lige...iako su aktualni prvaci, ovu sezonu nisu počeli kako triba...od berna su stradali na domaćem teranu sa 5-2...davosu su baš oni prošle sezone presudili u play-offu i mislim da tu ima kod igrača davosa i želje za malom osvetom...mislim da je davos ipak kvalitetnija ekipa koja je uvik u samom vrhu ove lige i da ove godine nakon prošlogodišnjeg pobačaja sigurno žele vratit naslov prvaka...kud ćeš bolje provjere dali su sposobni za to nego aktualni prvak zurich...

19:45 Zug-Biel 1 @ 1,45 6/10

biel je novopridošli klub u 1. ligi...zadnje godine je basel bio smješan u ovoj ligi, doslovno su bili potapani svakog tjedna bar jednom, mislim da je biel malo jači nego oni tada, ali ne toliko puno da bi moga biti iznad pretposljednjeg mjesta na kraju prvenstva...zug nije počeo baš onako kako može i sada imaju lagane bodove koje samo treba upisati...inače ove lige se triba petkom malo pripazit i pogledat ponudu idućeg dana jer neki očiti ziceri znaju prevariti jer odmaraju momčad za sutrašnju utakmicu ako je neka jaka...koliko vidim sutra zug nema utakmicu, a biel ima domaću protiv lugana pa mislim da se oni baš i neće pretjerano kidat danas jer sutra imaju veću šansu za upisat bodove, dok je zugu onda sve ravno i trebali bi ić na pobjedu danas...

19:45 Davos-Zurich 1 @ 1,8 6/10 3-2 yahoo
19:45 Zug-Biel 1 @ 1,45 6/10 2-4 knuppel2

palac
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: 16.09.2008.   Swiss hockey league Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 5:20 pm

20:00 Chaux-Ajoie 1 @ 1,9 6/10

evo derbija...obe ekipe jos su bez poraza u novoj sezoni...ajoie sa 4, a chaux sa 3 pobjede...mislim da je došlo vrime da i ajoie doživi prvi poraz jer ovo je idealno gostovanje za to...chaux uvik u vrhu i jako su snažni, vjerojatno će danas ići svom snagom da pokažu i sami sebi dali su već u pravoj formi...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: Re: Swiss hockey league   Swiss hockey league Icon_minitimesri ruj 17, 2008 12:13 am

sky je napisao/la:
20:00 Chaux-Ajoie 1 @ 1,9 6/10

evo derbija...obe ekipe jos su bez poraza u novoj sezoni...ajoie sa 4, a chaux sa 3 pobjede...mislim da je došlo vrime da i ajoie doživi prvi poraz jer ovo je idealno gostovanje za to...chaux uvik u vrhu i jako su snažni, vjerojatno će danas ići svom snagom da pokažu i sami sebi dali su već u pravoj formi...

20:00 Chaux-Ajoie 1 @ 1,9 6/10 5-4 yahoo

bravo majstore palac
[Vrh] Go down
Sponsored content





Swiss hockey league Empty
PostajNaslov: Re: Swiss hockey league   Swiss hockey league Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Swiss hockey league
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Swiss 2nd Challenge League
» Swiss 1st Super League
» Austrian hockey league
» Swiss Cup 2008/2009
» Finnish hockey SM-liiga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Hokej :: Njemačka / Austrija / Švicarska-
Forum(o)Bir: