Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 English Premier League

Go down 
+2
† Postmortem A/W †
Admin
6 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: English Premier League   English Premier League Icon_minitimepet srp 18, 2008 12:37 pm

lol!
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimepet kol 15, 2008 9:59 pm

16:00 Midlesbrough-Tottenham tim 2 2+ 2,20 5/10; Pobjeda Tottenhama 2,60 5/10; hendikep na 2 5,00 4/10

Evo probati ćemo ovo na Tottenham
Ovog ljeta stvrano su napravili velike stvari.Doveli su sjajnog trenera Juande Ramosa i još puno dobrih pojačanja kao što su Luka Modrić,Giovanni Dos Santos,David Bentley i Darren Bent.Što se tiče Benta u sjajnoj je formi i u većini prijateljskih utakmica Tottenhama je zabijao po 2 i više golova.Što se tiče Tottenhama u prijateljskim utakmicama je doslovno razbijao soje protivnike pa je tako u zadnjoj prijateljskoj razbio Romu sa 5:0,Celtic 2:0 ,Borussiu Dortmund 3:0,Nortwich City 5:1 te Leyton Orient 5:1 i još neke utakmice protiv amaterskih klubova.Mogu reći da je Ramos stvarno preporodio momčad i on je čak svoje momke usporedio sa Manchester Unitedom i rekao da spadaju u sami vrh te je sigurno da je momčad u sjajnom stanju i jako pozitivno čekaju novo prvenstvo.Od važnijih imena je otišao Paul Robinson i Robbie Keane no doveden je golman Heurelho Gomes.Middlesbrough je mislim doveo Alfonsa Alvesa sjajnog Brazilca i nisam siguran da je još nekoga dovodio.Ipak kako god iako se igra kod Middlesbrougha ja mislim da će ovdje Tottenham slaviti tako da igram ovo sa dosta viskoim ulogom i nadam se da može proći.

FT 2:1 mad crveni
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimesub kol 23, 2008 1:42 pm

16:00 Tottenham-Sunderland oba daju gol DA 1,70 5/10

Evo Tottenham je ušao u sezonu sa porazom protiv Midlesbrougha koji će ove godine biti puno bolji nego prošle.Tottenham je doveo puno jakih pojačanja ponajprije Luku Modrića,Giovani Dos Santosa i Davida Bentleya no Nekoliko igrača Tottenhama je otišlo u Sunderland i to Tainio.Od neki dan novi igrač Sunderlanda je i Cisse.Roy Keane je odličan trener i Sunderlnad bi mogao biti dobar ove sezone.Obadvije momačdi su prve utakmice izgubili no Sunderlnad je igrao protiv mnogo jače ekipe od Midelksbrougha i to protiv Liverpoola te izgubio minimalnim rezultatom 1:0.Danas očekujem da obadvije momačdi postignu gol.

FT 1:2 palac
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
† Postmortem A/W †

† Postmortem A/W †


Broj postova : 22
Join date : 21.07.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimened kol 24, 2008 2:52 am

14:30 Wigan Athletic - Chelsea

Mislim da Celzi i nema nesto Bog zna kakav tim ove sezone, ali zato imaju odlicnog trenera Luisa Skolarija koji je pokazao kakav se ofanzivan fudbal igra u proslom kolu protiv Portsmoutha kada je uspeo njegov Celzi da pobedi sa 4:0... Wigan je u proslo kolo izgubio u gostima protiv West Hama sa 2:1, s'obzirom da mislim da je Portsmouth po mojoj licnoj proceni jaci od Wigana, i da ga je Chelsi razbio sa 4:0, mislim da nece vece probleme imati gosti u ovom mecu...

Pick: Away win
Odds: 1,45
Stake: 7/10


FT 0:1 palac
[Vrh] Go down
http://vip-sasava-druzina.all-forum.net/forum.htm
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimened kol 24, 2008 2:39 pm

17:00 Manchester City-West Ham oba daju gol DA 1,70 5/10

Manchester City je krenuo u sezonu porazom od Aston Ville 4:2 dok je West Ham pobjedio kod kuće Wigana 4:2.Danas očekujem jednu izjednačenu igru i očekujem da će obadvije momčadi zabiti barem po gol.Igrači Manchestera su ppošle dvije utakmice odigrali katastrofalno,izgubili su protiv Midtjyylanda kod kuće 1:0 u Kup Uefa i izgubili su prošlu utakmicu od Aston Ville kod kuće.Neće im biti lako ni protiv West Hama jer je West Ham dobra ove sezone i mislim da će teško Manchester City do pobjede ovdje ali očekujem da obadvije momačdi zabiju gol.

FT 3:0 mad


Zadnja promjena: Admin; uto kol 26, 2008 12:35 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
† Postmortem A/W †

† Postmortem A/W †


Broj postova : 22
Join date : 21.07.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimened kol 24, 2008 5:33 pm

Ultra Kosa je napisao/la:
14:30 Wigan Athletic - Chelsea

Mislim da Celzi i nema nesto Bog zna kakav tim ove sezone, ali zato imaju odlicnog trenera Luisa Skolarija koji je pokazao kakav se ofanzivan fudbal igra u proslom kolu protiv Portsmoutha kada je uspeo njegov Celzi da pobedi sa 4:0... Wigan je u proslo kolo izgubio u gostima protiv West Hama sa 2:1, s'obzirom da mislim da je Portsmouth po mojoj licnoj proceni jaci od Wigana, i da ga je Chelsi razbio sa 4:0, mislim da nece vece probleme imati gosti u ovom mecu...

Pick: Away win
Odds: 1,45
Stake: 7/10

Wigan Athletic - Chelsea - 0 : 1
+3,15 units
pogodak
[Vrh] Go down
http://vip-sasava-druzina.all-forum.net/forum.htm
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimened kol 24, 2008 8:42 pm

Ultra Kosa je napisao/la:
Ultra Kosa je napisao/la:
14:30 Wigan Athletic - Chelsea

Mislim da Celzi i nema nesto Bog zna kakav tim ove sezone, ali zato imaju odlicnog trenera Luisa Skolarija koji je pokazao kakav se ofanzivan fudbal igra u proslom kolu protiv Portsmoutha kada je uspeo njegov Celzi da pobedi sa 4:0... Wigan je u proslo kolo izgubio u gostima protiv West Hama sa 2:1, s'obzirom da mislim da je Portsmouth po mojoj licnoj proceni jaci od Wigana, i da ga je Chelsi razbio sa 4:0, mislim da nece vece probleme imati gosti u ovom mecu...

Pick: Away win
Odds: 1,45
Stake: 7/10

Wigan Athletic - Chelsea - 0 : 1
+3,15 units
pogodak

palac cherrs banana
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
pele




Broj postova : 14
Join date : 14.08.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimepon kol 25, 2008 8:31 pm

Premier Liga 2. kolo

21:00 Portsmut – Man. Jun.
TIP 2
Kvota 1.75
Brazil
Ulog 6/10


Ovo je drugo kolo najjace lige na svetu. Ni jedan tim ne moze biti zadovoljan posle prve utakmice. Mancester je kod kuce igrao samo 1-1 sa Newcastle-om a Portsmut je izgubio 4-0 na Stamford Bridge-u.

Na proslom mecu koji je igran na Vembliju bilo je 0-0 ali je Mancester bio puno bolji. U subotu je Liverpool ipak dosao do pobede i imaju 6 bodova. I Celzi se slavio na gostovanju Viganu. Znaci sada i L’pool i Chelsea imaju po 6 bodova a Man. Utd. samo 1 pa ce sigurno ici na pobedu jer sve osim pobede znaci veliki zaostatak vec posle 2 kola. Portsmut je bez Kranjcara a Lasana Diara se vraca u ekipu. Gosti su i dalje bez Cristijana Ronalda a najverovatnije nece igrati ni Nani ni Karik. Dobra vest za Alexa Fergusona je povratak Teveza u ekipu. Mislim da ce sada biti puno lakse Mancesteru da dodje do gola. Rooney i Tevez u spicu su zaista opasni a u odbrani su Ferdinand i Vidic a na golu Van der Sar tako da ce Pompejci imati tezak zadatak u napadu. Za mene ovde srednji ulog na pobedu gostiju.

FT 0:1 Bravo majstore cherrs
[Vrh] Go down
pele




Broj postova : 14
Join date : 14.08.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimeuto kol 26, 2008 12:34 am

pele je napisao/la:
Premier Liga 2. kolo

21:00 Portsmut – Man. Jun.
TIP 2
Kvota 1.75
Brazil
Ulog 6/10
......

FT 0-1

Singl dobitan
[Vrh] Go down
denis777




Broj postova : 27
Join date : 09.08.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: NARAVNO MI SAMO IGRAMO PROVJERENO I SIGURNO   English Premier League Icon_minitimesub kol 30, 2008 3:19 pm

IJA CU DA SE UKLJUCIM U IZAZOV
16:00 Everton - Portsmouth x2 1,8 5/10

Evo jedan par iz Premiershipa. Everton ima velikih problema s ozljedama. Danas nece nastupiti : Saha i Castillo, A.Johnson, Pienaar, Cahil i Hibbert. ovo su vazni izostanci buduci da im je Johnson najbolji napadac, bez Pienaara i Cahila je Moyesu tesko zamisliti vezni red, dok je Hibbert standardni branic. Pompeyju sigurno ne igra nas Niko, a mozda i defoe zbog neke viroze. Everton je u sezonu startao s porazom na domacem terenu od Blackburna, ali je te bodove nadoknadio pobjedom kod WBA. Ipak igraju lose i muce se u igri, ali s obzirom na izostanke nije ni cudo. Pompey je jos bez bodova. 2 utakmice nisu zabili gola uz ocajnu gol razliku 0-4. Ipak imali su teske protivnike Chelsea i Man.Utd. Ipak mislim da danas imaju veliku sansu za bod(ove) kod oslabljenog Evertona.

FT 0:3 palac cherrs
[Vrh] Go down
Plazma




Broj postova : 5
Join date : 10.08.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimened kol 31, 2008 11:25 am

14:30 Celzi-Totenhem over>2.5 1.80 7/10

Ovo je utakmica koja je po meni no bet za konacan ishod,ali odlicna za tipovanje golova!Celzi je napravio odlican start i ulazi totalno rastereceno.Za razliku od Totenhema od kojeg su svi mnogo vise ocekivali na pocetku sampionata!Svi smo vidjeli kako su pjevci igrali u pripremno periodu,derali su sve redom,a u sampionatu evo vec dva kola ne mogu da sastave!Ja vjerujem da ce oni danas da krenu otvoreno,bez taktiziranja i cekanja,jer su ekipa koja moze svakoga dobiti,a i do svakoga izgubiti!Ocekujem jednu lijepu utakmicu za gledanje,otvorenu,sa dosta lijepih poteza..Prosli gradski derbi je zavrsen 4:4,danas neka padnu tri gola i ja cu biti zadovoljan!

Poz

FT 1-1 promašaj
[Vrh] Go down
lukabbb
Admin
lukabbb


Broj postova : 56
Join date : 17.07.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimesub ruj 13, 2008 12:23 am

Newcastle - Hull 1 1.75 kw 6/10

4 kolo premier lige,sastalju se momcadi koje trenutno zauzmaju 11 i12 poziciju
Domacini su ovdje favoriti veliki al kw malo je veca jer su imali tezak raspored na pocetku Man Utd i Arsenal pa su malo losiji na ljestvici,Hull je dosao iz 1 lige i ja mislim da bi se lako mogli i vratiti u nju
Domacini s obzirom kakvu momcad imaju su strasno podbacili proslu sezonu i ove godine moraju vise barem u Uefa Cup,jer Owen,martins i ekipa imaju kvalitete za to otisao im je trener Keagan i dosao je netko novi nisma u toku pa neznam tko
Po meni bi ovdje trebao doci kec i to vrlo realno i Hendikep,Wigan je u gostima Hull dobio 0-5 pa mozei Newcastle kod kuce barem 1-0

FT 1:2 promašaj
[Vrh] Go down
lukabbb
Admin
lukabbb


Broj postova : 56
Join date : 17.07.2008

English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitimepon ruj 15, 2008 9:13 pm

Tottenham-Aston Villa 1 2.3 kw 7/10

Nakon nikad goreg vikenda vadit cemo se na crnom ponedljejku kad se nitko nije para navadio.
4 kolo engleske lige igraju 2 momcadi gotovo podjednake kvalitete mozda je tottenham malo bolji po imenima.
Danas je debi Corluke i Romana.P i od njih se dosta ocekuje i jos ostalih koji su malo pokazal.
Mislim da Rammos grijesi puno s Modricem jer ga stavlja na zadnjeg veznog cak i iza Jenasa gdje opet igra odlicno najprije mislim na defanzivu a na ofanzivi je limitiran na toj poziciji pa ljudi misle da odigra lose.
Prva 2 kola je igra stvarno bila losa a sad se s vremenom popravlja sto se potvrdjuje u proslom kolu u remiju s Chelseom i vrijeme je za pobjedu prvu
[Vrh] Go down
Sponsored content





English Premier League Empty
PostajNaslov: Re: English Premier League   English Premier League Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
English Premier League
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» English League One
» English League Two
» English League Championship
» Scottish Premier League
» Spain Premier League

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Nogomet :: Engleska / Škotska / Irska/ Vels/ Severna Irska/ Island-
Forum(o)Bir: