Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Spain Premier League

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Spain Premier League Empty
PostajNaslov: Spain Premier League   Spain Premier League Icon_minitimepet srp 18, 2008 12:30 pm

lol!
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
denis777




Broj postova : 27
Join date : 09.08.2008

Spain Premier League Empty
PostajNaslov: Re: Spain Premier League   Spain Premier League Icon_minitimened kol 31, 2008 4:29 pm

Atletico Madrid - Malaga 1 1,45 SS 19:00
Za ovu sam se tekmu odlučio da je odigram u Izazovu zato jer je smatram mrklim zicerom. Gledao sam malo dečke iz Madrida kako su razmontirali Schalke i moram vam reči da su me se jako dojmili. Jedan i jadan Schalke je izgledao poput Dinama jer ste tekmu mogli gledati paralelno. Atletico je toliko bio nadmočniji u drugom poluvremenu da su Njemci jedva čekali da se tekma završi. Pošto je ovo prvo kolo ja ću napisati sastav koji je odigrao protiv njemaca i iz njega se vidi da će Atletico igrati veliku ulogu u ovom prvenstvu.

Gol je branio Leonardo Franco, argentinac koji je u klubu od 2004. Nije imao puno posla i ne znam kakav je golman, ali znam da je na klupi bio Gregori Coupet. Onda vam je jasno da je i Franco dobar golman. Coupet je došao iz Lyona, ne znam za kolike novce, ali sada Atletico ima dva pouzdana golmana.

Braniči su Tomas Ujfaluši, dobronam poznati češki reprezentativac, zatim John Hetinga isto tako nizozemski reprezentativac koji je napustio Ajax. Njih su dvojica došli ove godine i naravno odmah su u prvoj postavi. Otraga još igraju Kolumbijac Louis Perea koji je u klubu od 2004 i Mariano Pernia argentinac koji je u klub došao 2006. Oni čine zadnju liniji. Iskustvo imaju no treba ima malo uigranosti i bit će ok.

Vezni red čine strahoviti igrači. Argentinac Maxi Rodriguez, u klubu je od 2005 i o njemu kao i o ostalima nemam što pisati kad ih jako dobro poznate. Portugalci Maniche i Simao i uz njih Raul Garcija čine taj vezni red koji je uništio Schalke. Stvarno su odigrali strahovito dobro.

Napad čini duet Diego Forlan poznati Urugvajac i argentinac Sergio Aguiero oba su u klubu već dvije godine i dobro se slažu.

Na klupi su sjedili jedan Louis Garcia i Paulo Assuncao..Kad oni moraju sjediti na klupi onda se vidi kolika je konkurencija u klubu. Atletico želi u sam vrh Primere i klubove kao što je Malaga mora pobjeđivati na svom terenu. O Malagi nemam pojma. Momentalno imam otvorenu njihovu službenu stranicu i igrače. no to mi ništa ne znaći jer ne poznam niti jednoga kao što ni neznam španjolski. Pošto nema engleske verzije službene stranice morat ću podatke o Malagi potražiti na dugom mjestu..Molim za pomoč..link ostavite u komentarima. Idem vidjeti kaj ima još.

Malaga je prošle godine bila drugoligaš. Na tablici je bila druga sa 72 boda dok je prva Numancia imala 75 bodova.

Evo dosadašnjih međusobnih susreta makar je zadnji od prije dvije godine.

25/02/2006 Primera Divizija Atl. Madrid vs. Malaga 5:0
02/10/2005 Primera Divizija Malaga vs. Atl. Madrid 0:2
23/01/2005 Primera Divizija Malaga vs. Atl. Madrid 1:0
28/08/2004 Primera Divizija Atl. Madrid vs. Malaga 2:0
10/04/2004 Primera Divizija Malaga vs. Atl. Madrid 3:1
29/11/2003 Primera Divizija Atl. Madrid vs. Malaga 2:0
02/03/2003 Primera Divizija Atl. Madrid vs. Malaga 2:1
06/10/2002 Primera Divizija Malaga vs. Atl. Madrid 3:1
16/04/2000 Primera Divizija Atl. Madrid vs. Malaga 2:2
05/12/1999 Primera Divizija Malaga vs. Atl. Madrid 2:3

Atletico ima 6 pobjeda jednu nerješenu i 3 poraza. Iskreno ja ću najvjerovatnije tu igrati i hendi koji iznosi odličnih 2,15.

Još nešto..upravo sam se sad dosjetio i vidio da mi to fali Atletico je igrao dvije tekme protiv Schalke dok se Malaga zezala s prijateljskim tekmama, dakle Atletiko je u takmičarskoj formi i ima konkretnu jedanaestoricu dok Malaga tek kreče--nije nešto al je važno..argument više

ovogodišnja pojačanja : Manolo(Levante), Miguel Angel (Betis),

Sorry dečkovi..nisam ništa našao o Malagi i ovaj post možete poništiti jer je napola napisan. Ja ću tu tekmu igrati jer me Atletico stvarno oduševio

FT 4:0 palac
[Vrh] Go down
pele




Broj postova : 14
Join date : 14.08.2008

Spain Premier League Empty
PostajNaslov: Re: Spain Premier League   Spain Premier League Icon_minitimesub ruj 13, 2008 1:19 pm

20:00 Valladolid – Atletico Madrid
Tip: 2T2+
Kvota: 2.40 Brazil
Ulog: 7/10


Prosle sezone je Atletiko bio 4. i napkon usao u ligu sampiona jer Schalke nije bio bolji od njih (bilo je 0-1 a kuci 4-0). Posle kiksa Reala i Barce u prvom kolu Atletiko je prvi i ima 3 boda prednosti u odnosu na ova 2 velika favorita za osvajanje Primere. Mislim da ce pokusati da pobedjuju i da odrze tu prednost sto je vise moguce. U prvom kolu su na svom terenu ojebali Malagu sa 4-0. Simao, Sinama-Pongolle i Maniche su dobro igrali kao i ostatak ekipe. Imaju odlican napad (Aguero, Forlan, Maxi Rodriguez, Simao, Sinama-Pongolle) i zbog toga i idem na ovaj tip. Za vreme letnjeg prelaznog roka doveli su nekoliko dobrih pojacanja: Sinama-Pongolle, Coupet, Ujfalusi, Assuncao, Heitinga. Reyes je otisao u Benfiku (mislim na pozajmicu) kao i Mista u Deportivo.

Valladolid je u prvom kolu igrao na strani sa Espanyol-om i izgubio sa 1-0. Prosle sezone su odlicno igrali kod kuce. Takodje su oduzeli dosta bodova veoma jakim protivnicima, pre svega Realu iz Madrida i Barceloni. U prijateljskim mecevima su bili dobri ali su znali da prime i po 2, 3 gola na nekim utakmicama. Doveli su neke igrace koji i nisu toliko poznati i dobri (Haris Medunjanin, Villar, Escudero....) a ekipu je napustio jedan od najboljih igraca prosle sezone Llorente i otisao u Villareal.

Jose Zorrilla je stadion koji prima oko 26 hiljada navijaca. Iako Atletiko tu nije pobedio jos od sezone 96/97 mislim da ce danas to uspeti. Imaju odlican napad a napokon su se i pojacali u odbrani dovodjenjem nekih igraca (Coupet, Ujfalusi, Keitinga). Ako Aguero proradi bice dobro. Najverovatnije nece igrati Forlan i Heitinga. Za domacina nece nastupiti Calvo. Sve u svemu veoma tezak mece ali ocekujem da ce kvalitet gostiju doci do izrazaja.

FT 2:1 s-instagib
[Vrh] Go down
pele




Broj postova : 14
Join date : 14.08.2008

Spain Premier League Empty
PostajNaslov: Re: Spain Premier League   Spain Premier League Icon_minitimened ruj 14, 2008 3:29 pm

FT 2-1

Imaju igraca vise od polovine prvog poluvremena i ne umeju da daju 2 gola. Za danas igram

Malaga - Bilbao 2t2+
kvota 3.15 ulog 6/10

nemam vremena za analizu

pozzzzz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Spain Premier League Empty
PostajNaslov: Re: Spain Premier League   Spain Premier League Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Spain Premier League
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» English Premier League
» Scottish Premier League
» Spain Secunda
» Portugal 1,2 League
» Irish Premier Division

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Nogomet :: Španjolska/ Portugal / Italija / Francuska-
Forum(o)Bir: