Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Empty
PostajNaslov: Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan   Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Icon_minitimepet srp 18, 2008 12:24 pm

:sleep:
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Empty
PostajNaslov: Re: Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan   Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Icon_minitimened kol 10, 2008 12:37 pm

17:00 Skovde AIK-Motala AIK 1 1,85 žderić

Skovde je u stvarno odličnoj formi,u posljednjih 6 utakmica ima 4 pobjede i 2 poraza uz zabijenih 18 golova,a primljnih 8 golova.Prošlu utakmicu su kod kuće izgubili od Osteras Vaxja koji je vrlo dobar klub sa 2:1.Posljednje 3 utakmice kod kuće je Skovde dobio i to vrlo lako 3:1,5:1 i 5:1.Posebno što je zanimljivo za ovaj meč je da su ova dva kčuba odigrali već prvu utakmicu 28.6 i tada je Motala bio domaćin ali je Skeid pobjedio 4:1.Motala je u jako lošoj formi,u 6 utakmica imaju 1 pobjedu,1 neriješenu i 4 poraza uz zabijenih 6 golova,a primljnih 15 golova.Posljednju utakmicu su igrali kod kuće protiv Lindome-a i odigrali samo 1:1 dok su utakmicu prije toga odigrali protiv također Lindome-a i to je bilo u gostima te su izgubili sa 5:1.Posljednju gostujuću pobjedu pamte protiv Vamamo-a koji je solidan klub.Što se tiče tablice Skovde su na 7. mjestu sa 5 poraza iz 14 utakmica.U tih 14 utakmica zabili su 27 golova,a primili 18 golova.Imaju trenutno 21 bod i današnjom pobjedom bi mogli doći do 5.mjesta.Motala na tablici nije toliko loša na 9.mjestu je sa 18 bodova.U 14 utakmica imaju 6 poraza a samo 4 poraza bila su u posljednjih 6 utakmica tako da se vidi velik pada forme kod njih u drugom dijelu sezone.PO meni ovo je čista 1 prvenstveno zbog forme,pa možda je ovo i poklon kladionica.

Posljednjih 6 susreta Skovde AIK

03/08/2008 Osters IF-Skovde AIK 2-1 :promasaj:
05/07/2008 Skovde AIK-Osters IF 3-1 pogodak
28/06/2008 Motala AIF FK-Skovde AIK 1-4 pogodak
23/06/2008 Skovde AIK-Norrby 5-1 pogodak
14/06/2008 Lindome GIF-Skovde AIK 2-0 :promasaj:
11/06/2008 Skovde AIK-Torslanda IK 5-1 pogodak

Posljednjih 6 susreta Motala AIK

02/08/2008 Motala AIF FK-Lindome GIF 1-1
05/07/2008 Lindome GIF-Motala AIF FK 5-1 :promasaj:
28/06/2008 Motala AIF FK-Skovde AIK 1-4 :promasaj:
19/06/2008 IFK Varnamo-Motala AIF FK 0-1 pogodak
15/06/2008 Motala AIF FK-IFK Malmo FK 1-2 :promasaj:
06/06/2008 V.Frolunda-Motala AIF FK 3-1 :promasaj:

Međusobni dueli

28/06/2008 Motala AIF FK-Skovde AIK 1-4 pogodak

FT 5:6 promašaj nene
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Empty
PostajNaslov: Re: Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan   Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Icon_minitimeuto kol 26, 2008 2:24 pm

Premješten post od člana Crnogorac

19:45 Gefle - Helsingborg /2.5 gola/ tip-OVER kv*1.80 stake 75%


Po meni danas isto nije neka ponuda, jer ja ne igram tj. zaobilazim kupove zemalja.Tu je dosta iznenadjenja, isto tako smatram da ce danas kod engleskop kupa biti minimum 1 prelaz pogotvo gdje su domacini izraziti favoriti po kladionicama.Nego da se vratim izabranoj utakmici za dana.I jedna i druga danasnja ekipa igraju dosta efikasan fudbal.Mada nisam toliko siguran sto pokazuje i danasnji moj stake kao sto sam bio za jucerasnji par Will-a, al mislim da ce i ovdje uci over.Kvotu od 1,80 za ovaj tip po meni je jako dobro placen pa cu ga danas singlati.U zadnjih par godina njihovi medjusobni susreti su obilovali sa dosta golova.Ovdje predlazem X sa naravno slabijom sigurnoscu, al mislim kvota koja se daje za X....3.20 je dobra za neki od vasih sistema i dosta izgledna.

S postovanjem
Crnogorac

Sistem**jake kvote** winner

FT 3:0 svaka čast samo tako dalje hvala

cherrs
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
ado_x




Broj postova : 6
Join date : 06.09.2008
Age : 35

Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Empty
PostajNaslov: Re: Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan   Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Icon_minitimesub ruj 06, 2008 3:42 pm

1744 16:00 Degerfors-Mjallby (D.PU KOJEM POLUVREMENU PADA VIŠE GOLOVA 1pol. 1 2,80

*Degerfors poslije 22 utakmice nalazi se na predzanjem mjestu tabele,sa omjerom 3-8-11 18:38.Forma u zadnjih deset susreta je 0-4-6 9:20.Proslu utakmicu su igrali kuci protiv Angelholmsa i bilo je 2:2.
*Mjallby je trenutno na 6 mjestu tabele sa omjerom iz 22 susreta od 10-5-7 32:22.Njihova forma iz zadnjih deste susreta je 4-1-5 11:10,a proslu utakmicu su igrali kuci protiv Åtvidabergsa i pobijedili sa 5:1.
*Ova dva tima su igrali vec jednom ove sezone i pobijedio je Degerfors sa 2:1,a prvo pol.zavrsilo je u korist domacina 1:0,znaci prelaz je bio.Evo nekih rezultata iz prethodnih sezona:
Swedish 2nd Superettan 2008
Mjällby Degerfors 1:2 FT
Swedish 2nd Superettan 2007
Degerfors Mjällby 0:0 FT
Mjällby Degerfors 5:0 FT
Swedish 2nd Superettan 2006
Mjällby Degerfors 1:4 FT
Degerfors Mjällby 2:3 FT
Swedish 2nd Superettan 2005
Degerfors Mjällby 1:2 FT
Mjällby Degerfors 2:2 FT

*Za domacine koji danas nemaju problema sa ozlijedama igraca,a u ekipu se vraca i Yankuba Ceesay koji je bio povrijeđen,ali ipak danas jucer nije trenirao i upitno je da li ce se naci u prvih 11.
*Igraci na koje racuna njihov trener su:Simon Nurme, Kalle Norrbin, Christoffer Wiktorsson, Markus Karlsson, Tobias Solberg, Christophe Lallet, Magnus Tappert, Yankuba Ceesay, Dejan Godar, Anatoli Ponomarev, Pär Ericsson, Jesper Fromholdt, Muamer Salibasic, Emil Berger, Fredrik Holmberg.

*Gosti danas nece mocu racunati na Juana Robelda igraca odbrane i Sašu Zimonjica igraca sredine terena.
*Za njih bi trebalo istrcati ovih 11:
Mattias Asper
David Lofquist - David Rehn - Robin Cederberg - William Leandersson
Tobias Johansson - Patrick Osiako - Daniel Nilsson - Adam Berner
Niklas Skoog - Marcus Ekenberg (K)

odloženo palac
[Vrh] Go down
betplus




Broj postova : 4
Join date : 06.09.2008

Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Empty
PostajNaslov: Betplus   Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Icon_minitimened ruj 07, 2008 10:46 pm

Atvidabergs - Falkenbergs[/color]
Sezona 2oo5
Falkenbergs - Atvidabergs 1:0
Atvidabergs - Falkenbergs 3:0
Sezona 2oo6
Atvidabergs - Falkenbergs 1:2
Falkenbergs - Atvidabergs 2:3
Sezona 2oo7
Atvidabergs - Falkenbergs 3:0
Falkenbergs - Atvidabergs 3:2
Sezona 2oo8
Falkenbergs - Atvidabergs 3:3
Iz ovog se vidi da je odnos dveju ekipa odlican i da su u saradnji zadnjih par godina nadam se da ce nastaviti saradnju i dalje.
Ovo je moje prvo javljanje na sajtu na poziv sanjina, ovom prilikom mu se zahvaljujem i svi koji otprete ovo zelim im puno srece. cherrs

Do Nove Pobede!!!
[Vrh] Go down
betplus




Broj postova : 4
Join date : 06.09.2008

Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Empty
PostajNaslov: Re: Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan   Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Icon_minitimepet ruj 12, 2008 11:09 am

betplus je napisao/la:
Atvidabergs - Falkenbergs[/color]
Sezona 2oo5
Falkenbergs - Atvidabergs 1:0
Atvidabergs - Falkenbergs 3:0
Sezona 2oo6
Atvidabergs - Falkenbergs 1:2
Falkenbergs - Atvidabergs 2:3
Sezona 2oo7
Atvidabergs - Falkenbergs 3:0
Falkenbergs - Atvidabergs 3:2
Sezona 2oo8
Falkenbergs - Atvidabergs 3:3
Iz ovog se vidi da je odnos dveju ekipa odlican i da su u saradnji zadnjih par godina nadam se da ce nastaviti saradnju i dalje.
Ovo je moje prvo javljanje na sajtu na poziv sanjina, ovom prilikom mu se zahvaljujem i svi koji otprete ovo zelim im puno srece. cherrs

Do Nove Pobede!!!
sorry
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Empty
PostajNaslov: Re: Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan   Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Icon_minitimesri ruj 17, 2008 1:29 am

20:00 Elfsborg-Malmo 1 1,80 5/10

Evo jednog lijepog meča za sutra.Elfsborg u lijepoj formi.U posljednjih 6 utakmica ima 4 pobjede,1 neriješenu i 1 poraz.U tih 6 su zabili 8 golova,a primili samo 2 gola.Prošlu utakmicu nisu uspjeli izboriti pobjedu u gostima prtoiv najslabije momčadi lige Sundsvala,ali kod kuće su puno bolji.Polsjednju utakmicu kod kuće su razbili Ljungskile sa 4:0,a Ljungskile je tu negdje u rangu sa Malmom.Malmo u 6 utakmica ima 2 pobjede,1 neriješenu i 3 poraza.Zabili su 7 golova,a ali su puno i primili čak 11 golova.Elfsborg trenutno zauzima 2.mjesto u ligi sa 44 boda.Ipak će vrlo teško dostignut 1. Kalmara koji ima 51 bod,ali Elfsborg ima utakmicu manje.Odmah iz Elfsborga je sa 40. bodova Helsinborg ali također ima utakmicu više.Ono što sam posebno zapazio kod Elfsborga je to da je u 21 utakmici zabio 29 golova,a primio samo 7 golova što je gotovo nevjerovatno jer u prosjeku momčadi primaju po 25-30 golova.Malmo je na 9.mjestu sa 28 bodova vjerovatno siguran jer ima 10 bodova od zone ispadanja.Oni su dosad zabili 29,a primili 32 gola.Danas mislim da će Elfsborg doći do još jedne pobede na domaćem terenu jer je jednostavno bolji tim od gostiju i može pobjediti u današnjoj utakmici

FT 4:0 yahoo


Zadnja promjena: Admin; čet ruj 18, 2008 7:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
denis777




Broj postova : 27
Join date : 09.08.2008

Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Empty
PostajNaslov: Re: Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan   Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Icon_minitimesri ruj 17, 2008 4:44 pm

Elfsborg - Malmö 1 9/10
Pita te se zasto sam ovako siguran u ovaj par,pa zato sto sve stastistike idu na stranu Elfsborga u strahovitoj je dobroj formi.
Evo na bet exploreru koef. na Elfsborg pada kao lud. Na Bwinu se ne moze vise ni uplatit na njega. Tu je kec ko kuca pa ako vam nije zao malog koef. barem si ga ubacite negdje u listic...
Nisam mogao nesto vise naci o ovim ekipama ali ako sam ja igro na sve listice keca na Elfsborg nadam se da ce te i vi odigrati moram se jednom riskirati
4:0 r hvala
[Vrh] Go down
Sponsored content





Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Empty
PostajNaslov: Re: Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan   Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Swedish Elitserien
» Swedish Elitserien

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Nogomet :: Norveška / Danska / Finska / Švedska-
Forum(o)Bir: