Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Swedish Elitserien

Go down 
Autor/icaPoruka
joem




Broj postova : 8
Join date : 22.09.2008

Swedish Elitserien Empty
PostajNaslov: Swedish Elitserien   Swedish Elitserien Icon_minitimepon lis 13, 2008 2:11 pm

TIMRA - SKELFETA -5+ X2 @ 1,45 hrl 19:00

Domaćini su u katastrofalnoj formi i imaju 5 uzastopnih prvenstvenih poraza!

(A) MODO 3:4
(H) Rogle 4:5
(A) Djudgarden 1:2
(A) Sodertalje 2:5
(H) Fajerstads 4:6.

Ova ih je negativna serija 'bacila' na pretposljednje 11 mjesto na tablici (10 3-1-6 33:37 11 bodova)

S druge strane, njihov današnji gost u 7 susreta ima tek 1 poraz ( u gostima kod Frolundre 1:2). Ali su u zadnja dva susreta, istina na svom ledu, ostvarili dvije vrlo visoke pobjede protiv Brynasa odnosno MODOA. Bilo je 5:2 odnosno 4:2!

Moj se tip bazira ponajviše na domaćim hokejašima. S obzirom da imaju 5 poraza u nizu - negdje će ta kola koja im nezaustavljivo jure nizbrdo pokušati zaustaviti - a zašto to ne bi bilo večeras ? Sigurno će navaliti od prve minute. I morat će sigurno biti efikasni ukoliko žele izvući dobar rezultat! Istina je dosta daju 33 gola, ali isto tako i još više primaju (točnije najviše u ligi 37). U zadnjih 5 susreta - čak je četri puta bilo 5 ili više golova na njihovim susretima!

I onda kao zadnji moj argument dolazi podatak - koji sam već i iznio - da Skelefeta igra vrlo dobro i da je u zadnja 2 susreta zabila 9 golova!

Sigurno su nešto od tog umjeća hokeyaši Skelefete ostavili i za večeras - kada će igrati protiv solidnog domaćeg napada, ali i najlošije njihove obrane - što se švedske hokeyaške lige tiče!

Moja statistika:

2 palac
4 banghead 2:2 banghead
[Vrh] Go down
 
Swedish Elitserien
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Swedish Elitserien
» Swedish 1st Allsvenskan , Swedish 2nd Superettan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Hokej :: Češka / Švedska / Finska / Rusija / Slovačka-
Forum(o)Bir: