Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Italijanska odbojka 2008/09

Go down 
Autor/icaPoruka
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Italijanska odbojka 2008/09 Empty
PostajNaslov: Italijanska odbojka 2008/09   Italijanska odbojka 2008/09 Icon_minitimečet ruj 11, 2008 3:38 pm

28.Septembra pocinje sezona a ja pocinjem sa jednim long-term opkladom,tj.najavom opklade sa obzirom da cu sacekati da jos par klada sem bet-at-home-a izbaci ponudu za sampiona italije 2008/09,jer sam siguran da ce recimo bwin ili unibet dati za 0.3+ vecu kvotu nego BAH.

Italy Champion,

Who will be the Champion?


Bre Banca Lannutti Cuneo @3.5 BAH 3/10
Gabeca Montichiari @50 BAH 0.5/10
Antonveneta Padova @80 BAH 0.5/10


Objasnjenja naravno kratka i jasna-Cuneo se jako pojacao,bas jako..po BAH-u su drugi favoriti,po meni su prvi..prvi je Sisley po BAH-u..ma kakav Sisley bre..nemoj da ste smesni..nisu nikog doveli jakog,izgubili su dosta igraca..smesna prEcena ove ekipe..Cuneo je prvi , unapred vidjeno..ekipa koja ima Nikolova,Jeroncica,Platenika i Nutija kao glava POJACANJA, Wijsmansa i Biribantija kao vec iskusne u ovoj ekipi,ta ekipa mora biti favorit,da ga jebesh..
Montikjari @50 !?!? WTF ?? Esko,Gavoto,Paparoni POJACANJA..realna kvota je oko 10..i da su 4,5 na listi ocekivanja..a ne 8. !
Padova @80 .. podcenili su ekipu koja je prosle godine bila ocajna..ali ove godine su odresili najvise kesu za pojacanja..Moraju da se isprate,ocekujem da odu visoko gore,pa eto za ovih @80 vredi probati.
[Vrh] Go down
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Italijanska odbojka 2008/09 Empty
PostajNaslov: Re: Italijanska odbojka 2008/09   Italijanska odbojka 2008/09 Icon_minitimepet ruj 19, 2008 7:38 pm

Italijanski super kup

trentino-macerata 2 2.15 pinnacle 3/10
evo ovako,trentino prvak prosle godine,osvojio skudeto,macerata osvojila kup.trentino se malo pojacao,prodao je jeroncica i nikolova,ali ipak je kostur ekipe kako tako ostao.macerata je takodje radila u transfer periodu.ja sam rekao sebi juce da je ovaj mec 55-45 u korist trentina i pri takvim procentima licnim ova kvota ne treba da se uzima ali su se procenti malo okrenuli u poslednjih 1h vremena.za sutra trentino nece moci da racuna na vissota,winiarskog a stefanov je polu spreman,citaj igrace ako bude moranje.sta to znaci? to znaci da ostaje samo kaziyski kao spiker,da ne lazem ima jos 2 spikera ali su to supci,nisu na nivou super kupa.to je veliki minus za trentino za sutra.macerata ce biti bez rodrigeza koji ima obaveze prema reprezentaciji , tamo u kvalifikacijama za kup amerike.mec se igra u firenci sto znaci da niko nije domacin.sta jos reci,naravno kvota ce do pocetka meca sigurno da se izbalansira,i na sadasnjih 1,81 - 2,15 kod pinnija , vec vidim renoviranu kvotu 1,90 - 1,95 , tako nekako.

zakljucak: trentino bez vissota,winiarskog a stefanov poluspreman,macerata bez rodrigeza ali su tu podrascanin i lebi kao srednji blokeri.kvota nije pravilno postavljena i mora se uzeti samo iznad 2,05!
[Vrh] Go down
 
Italijanska odbojka 2008/09
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» EP U20 odbojka
» grand prix zene odbojka
» Czech 1st Extraliga
» Olimpijske igre 2008.
» ATP Tour-men

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Ostali sportovi :: Rukomet/Odbojka/Vaterpolo-
Forum(o)Bir: