Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ATP Tour-men

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimepet srp 18, 2008 2:19 pm

lol!
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Gost
Gost




ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimened srp 20, 2008 1:54 pm

golubev-bopanna 2 2,00 4/10

golubeva nikad nisan ima priliku gledat niti sam posebno nesto cua o njemu, cak je i bolje rangiran od bopanne, ali ovaj bopanna ima izniman servis, jak precizan i dobro to koristi posebno na hardu...osim toga ima i odlican volej (cesce igra igru parova gdje volej uvjek dolazi do izrazaja.

becker-levine 2 2,1 6/10

ovo sam odabra cisto jer ne volim ovog beckera, u posljednje vrijeme cini mi se da je u ocajnoj formi, cesto igra 3 seta, gubi od igraca od kojih neko iz top100 ne bi smia gubit. Na pocetku karijere sam ga pratia i cesto san zna govorit da ce bit velik igrac ima je nesto dobro kretanje i igru za sve podloge, al izgleda da covik ne trenira kolko bi triba i da nije to bas velik talent...
levina ne bi uzea nikako da nisan vidia da je isnera u americkom turniru nedavno dobia 63 61...to ne uspjeva ni igracima iz top20 a kamoli 121. levineu...takoder amerikanac, amerikanci dobri na americkom tlu...pa da vidimo
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: 21.07.2008.   ATP Tour-men Icon_minitimepon srp 21, 2008 9:08 pm

Clement/Llodra-Fish/Roddick 1 @ 1,65
Ulog: 6/10

Evo ja mislim da je ovo jedan lip par jer su Clement i Llodra jako dobri u igri parova (to svi znaju)...Fish i Roddick su bolji igrači zasigurno ali u singlu, u parovima niti jedan od njih dvojice nije nešto posebno, parove rijetko i igraju, pogotovo Roddick za kojeg se ne sićam kad je zadnji put igrao parove...francuzi protiv amera tu uvik ima motiva pa mislim da neće bit problema za puno uigraniji par iako se igra na američkom tlu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimeuto srp 22, 2008 11:21 am

max.gonzales -zverev 2 2.00 5/10

vec sam gore pisa o gonzalesu, dakle jak forehand sve vraca ali to je u biti to nema nekog posebnog udarca osin forehanda a bas cistih winera forehandom u cilom mecu napravi mozda 12-13 sta nije presudno.
o zverevu san mislia najgore nakon meca sa ancicen kad ga je mario razvalia na nekom zemljanom turniru...onda mi je prijatelj reka da je ustvari taj igrac jako podcijenjen od srane kladionica i stvarno vidim da je u cetvrtfinalu umaga pruzia jaci otpor nego recimo fonogni u polufinalu iako i dalje smatran da je fonigni jaci od zvereva...doduse culo se svasta, da verdasco igra koliko mu triba da nije u nekoj formi al opet, iako to rezultat toliko ne govori, razvalia je andreeva u finalu. al dost o umagu...zvereva nisan nikad gleda kako igra tako da nista o njemu i neznan al pratin ga dosta dugo kladeci se na njega uglavnom, i sad cu al ponajvise radi tog prijatelja sta je reka ad je jako podcjenjen.

volandri-galvani 2 2,4 5/10

znam samo da je volandri dugo bia ozljeden, da je jedva nekako nekakvim cudom prosa prvo kolo umaga pobjedivsi cipollu koji je vjerojatno taj dan ima vise ue nego osvojenih poena...
o galvaniju neznan nista, osim da je malo jaci challenger igrac koji zna iznenadit iu jace igrace, zato i pokusavam ode igrat na njega posto sad volandrija ne smatran malo jacim iracem nego, dapace, samo malo jacim challenger igracem...dakle misljenja sam da su kvote trebale biti podijeljene...srednji ulog pa ko voli nek izvoli


Zadnja promjena: sharlo; uto srp 22, 2008 12:39 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimeuto srp 22, 2008 12:37 pm

sharlo je napisao/la:
max.gonzales -zverev 2 2.00

vec sam gore pisa o gonzalesu, dakle jak forehand sve vraca ali to je u biti to nema nekog posebnog udarca osin forehanda a bas cistih winera forehandom u cilom mecu napravi mozda 12-13 sta nije presudno.
o zverevu san mislia najgore nakon meca sa ancicen kad ga je mario razvalia na nekom zemljanom turniru...onda mi je prijatelj reka da je ustvari taj igrac jako podcijenjen od srane kladionica i stvarno vidim da je u cetvrtfinalu umaga pruzia jaci otpor nego recimo fonogni u polufinalu iako i dalje smatran da je fonigni jaci od zvereva...doduse culo se svasta, da verdasco igra koliko mu triba da nije u nekoj formi al opet, iako to rezultat toliko ne govori, razvalia je andreeva u finalu. al dost o umagu...zvereva nisan nikad gleda kako igra tako da nista o njemu i neznan al pratin ga dosta dugo kladeci se na njega uglavnom, i sad cu al ponajvise radi tog prijatelja sta je reka ad je jako podcjenjen.

volandri-galvani 2 2,4

znam samo da je volandri dugo bia ozljeden, da je jedva nekako nekakvim cudom prosa prvo kolo umaga pobjedivsi cipollu koji je vjerojatno taj dan ima vise ue nego osvojenih poena...
o galvaniju neznan nista, osim da je malo jaci challenger igrac koji zna iznenadit iu jace igrace, zato i pokusavam ode igrat na njega posto sad volandrija ne smatran malo jacim iracem nego, dapace, samo malo jacim challenger igracem...dakle misljenja sam da su kvote trebale biti podijeljene...srednji ulog pa ko voli nek izvoli

zaboravio si stake staviti pa to učini
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Gost
Gost




ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimeuto srp 22, 2008 3:55 pm

Monfils G. (Fra) - Andreev I. (Rus)

ANDREJEV POVRIJEDZEN SVI ZNAMO FINALE UMAGA
1* 1,70 9/10

Verdasco F. (Esp) - Bellucci T. (Bra)
22.07.2008 22:30
2* 5,00 6/10

VERDASKO IGRAO U UMAGU OSVOJI IDEU TORONTO NA IZLET
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: 22.07.2008.   ATP Tour-men Icon_minitimeuto srp 22, 2008 4:44 pm

Haas-Moya 1 @ 1,35
Moya napola ozlijeđen, nema rezultata...Haas nije bog zna šta, ali triba ovo dobit...paše mu beton više nego moyi...kvota je opala, pa ni nije neki par ali ja sam ga uplatio...

Clement-Bjorkman 1 @ 1,55
Clement od wimbledona u uzlaznoj putanji...bjorkman staro kljuse, nema ništa u ovoj godini zapaženoga, prvi rezultat pobjeda nad Johanssonom koji je također izgubljen u zadnje vrime...mislim da je Clement ipak kvalitetniji trenutno

-3,5/T.Johansson-Golubev 2 @ 1,9
Kao što rekoh Johansson totalno izvan svake forme...muči se sa nikakvim igračima...golubev ipak nije nikakav i mislim da će jako zagorčat i otežat meč danas johanssonu...stoga uzimam da ne gubi sa hendijem od 3,5

Andujar-Petzschner 1 @ 1,4
Andujar ima odličnu setonu na zemlji...igra jako dobro, imao je dobre rezultate i sa nekim renomiranim igračima dok petzschner nije baš zemljani tip...namučio je ančića u wimbledonu i to je sve što mi pada na pamet kada čujem petzschner

Montanes-Villagran 1 @ 1,25
I ovde su smanjili kvotu (a to mi ide na živce jako), da je odma bila 1,25 ne bi odigrao, ali nije mi se dalo minjat u zadnji tren ništa...Mislim da bi ovde tribalo bit sve čisto...Villagran je lošiji igrač o M.Gonzaleza, pa se prema tome ravnam...Montenes nakon osvojenog turnira, u velikom naletu misil da nema muke za njega ovde
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimeuto srp 22, 2008 4:53 pm

sky je napisao/la:
Haas-Moya 1 @ 1,35
Moya napola ozlijeđen, nema rezultata...Haas nije bog zna šta, ali triba ovo dobit...paše mu beton više nego moyi...kvota je opala, pa ni nije neki par ali ja sam ga uplatio...

Clement-Bjorkman 1 @ 1,55
Clement od wimbledona u uzlaznoj putanji...bjorkman staro kljuse, nema ništa u ovoj godini zapaženoga, prvi rezultat pobjeda nad Johanssonom koji je također izgubljen u zadnje vrime...mislim da je Clement ipak kvalitetniji trenutno

-3,5/T.Johansson-Golubev 2 @ 1,9
Kao što rekoh Johansson totalno izvan svake forme...muči se sa nikakvim igračima...golubev ipak nije nikakav i mislim da će jako zagorčat i otežat meč danas johanssonu...stoga uzimam da ne gubi sa hendijem od 3,5

Andujar-Petzschner 1 @ 1,4
Andujar ima odličnu setonu na zemlji...igra jako dobro, imao je dobre rezultate i sa nekim renomiranim igračima dok petzschner nije baš zemljani tip...namučio je ančića u wimbledonu i to je sve što mi pada na pamet kada čujem petzschner

Montanes-Villagran 1 @ 1,25
I ovde su smanjili kvotu (a to mi ide na živce jako), da je odma bila 1,25 ne bi odigrao, ali nije mi se dalo minjat u zadnji tren ništa...Mislim da bi ovde tribalo bit sve čisto...Villagran je lošiji igrač o M.Gonzaleza, pa se prema tome ravnam...Montenes nakon osvojenog turnira, u velikom naletu misil da nema muke za njega ovde

prijatelju gdje je stake
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimeuto srp 22, 2008 5:00 pm

Admin je napisao/la:

prijatelju gdje je stake

Stake je na mojoj statistici di sam stavio šta igram...kako ću stavit stake u dijelu za tenis ako želim odigrat kombo tenisa i nogometa...mislim da je nemoguće, pa sam ga stavio u statistiku, ako je to u redu...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: 24.07.2008.   ATP Tour-men Icon_minitimečet srp 24, 2008 4:03 pm

Ferrer-Gasquet 1 @ 1,65 8/10

Gasquetu odlično odgovara ova podloga...uvik je on dobar na ovim američkim hard turnirima....ali koliko mu sve to odgovara toliko mu David Ferrer ne odgovara...u dosadašnja 3 meča David se narugao sa njim šta se vidi iz ovoga:

15/11-07 Azija Beton Dvorana Ferrer, David 2:0 61 61
07/10-07 Azija Beton Tereni Na Otvorenom Ferrer, David 2:0 61 62
15/07-04 Europa Zemlja Ferrer, David 2:0 64 62

Posebno se sićam ovog srednjeg duela u finalu Tokyja di su oba igrača odlično izgledali do finala, a onda u finalu Gasqueta nije nigdi bilo, i to ne zbog neke katastrofalne igre, nego jednostavno mu ne odgovara stil Ferrera koji ga je svojom agresivnom igrom ostavio začuđenog i nemoćnog.
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimepet srp 25, 2008 2:23 pm

sky je napisao/la:
Ferrer-Gasquet 1 @ 1,65 8/10

Ferrer-Gasquet 3:6 3:6 :scratch: -8
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: 30.07.2008.   ATP Tour-men Icon_minitimesri srp 30, 2008 6:14 pm

22,5/Andreev-Isner 2 @ 1,85 8/10
Andreev često ulazi u tie break...igra odlično u zadnje vrime...a Isnerova statistika od jučer 39/39 osvojenih poena na prvi servis je fascinantna i ako danas bude iti blizu tome onda ovaj meč ide preko 22 gema...Da napomenem Andreev u prvom kolu sa Stepanekom igrao 3 tie breaka...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: 30.07.2008.   ATP Tour-men Icon_minitimesri srp 30, 2008 6:28 pm

-4,5/Janković-Wozniak 1 @ 1,85
Janković nije u naj formi...bila je malo ozljeđena pa se traži još...ali danas za protivnicu ima Wozniacki koja je nekvalitetna igračica, za nekoliko nivoa ispod jelene koja će sigurno igrati sa 100% jer joj je bitno što prije vratit staru formu...hendi od 4,5 uopće nije velik za nju ovde i mislim da će ona to dobit i sa više nego šta triba

-6,5/Sharapova-Domachowska 2 @ 1,85
Domachowska jučer dobila odličnu Mattek...odlično je servirala i nije dopustila previše šansi amerikanki koja je bila veliki favorit u tom meču...Sharapova još od wimbledona nije igrala ništa i teško je reći kakva će se vratit, ali mišljenja sam da sa 7 razlike neće dobit, sigurno nije u velikoj igračkoj formi, a Domachowska je dosta dobroj pa mislim da nema hendija

Peer-Sugiyama 2 @ 1,9
Sugiyama teško salomljiva...da bi završili meč protiv nje treba baš puno puno truda...peer nije takav tip...ona ili razvali ili se jako jako muči sama sa sobom pa izgubi...mislim da će iskusna Ai uzet ovo jer je u naletu...nema još puno vremena, tu su i godine pa se trudi koliko god može, što bi trebalo biti dovoljno

22,5/Andreev-Isner 2 @ 1,85

ukupna kvota:12,3
ulog:6/10
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimečet srp 31, 2008 12:32 am

sky je napisao/la:
22,5/Andreev-Isner 2 @ 1,85 8/10
Andreev često ulazi u tie break...igra odlično u zadnje vrime...a Isnerova statistika od jučer 39/39 osvojenih poena na prvi servis je fascinantna i ako danas bude iti blizu tome onda ovaj meč ide preko 22 gema...Da napomenem Andreev u prvom kolu sa Stepanekom igrao 3 tie breaka...

22,5/Andreev-Isner 2 @ 1,85 3-6 7-6 7-5 pogodak
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimečet srp 31, 2008 1:06 pm

sky je napisao/la:
-4,5/Janković-Wozniak 1 @ 1,85
Janković nije u naj formi...bila je malo ozljeđena pa se traži još...ali danas za protivnicu ima Wozniacki koja je nekvalitetna igračica, za nekoliko nivoa ispod jelene koja će sigurno igrati sa 100% jer joj je bitno što prije vratit staru formu...hendi od 4,5 uopće nije velik za nju ovde i mislim da će ona to dobit i sa više nego šta triba

-6,5/Sharapova-Domachowska 2 @ 1,85
Domachowska jučer dobila odličnu Mattek...odlično je servirala i nije dopustila previše šansi amerikanki koja je bila veliki favorit u tom meču...Sharapova još od wimbledona nije igrala ništa i teško je reći kakva će se vratit, ali mišljenja sam da sa 7 razlike neće dobit, sigurno nije u velikoj igračkoj formi, a Domachowska je dosta dobroj pa mislim da nema hendija

Peer-Sugiyama 2 @ 1,9
Sugiyama teško salomljiva...da bi završili meč protiv nje treba baš puno puno truda...peer nije takav tip...ona ili razvali ili se jako jako muči sama sa sobom pa izgubi...mislim da će iskusna Ai uzet ovo jer je u naletu...nema još puno vremena, tu su i godine pa se trudi koliko god može, što bi trebalo biti dovoljno

22,5/Andreev-Isner 2 @ 1,85

ukupna kvota:12,3
ulog:6/10


-4,5/Janković-Wozniak 1 @ 1,85 6-0 6-4 pogodak
-6,5/Sharapova-Domachowska 2 @ 1,85 7-5 5-7 6-2 pogodak
Peer-Sugiyama 2 @ 1,9 2-6 2-6 pogodak
22,5/Andreev-Isner 2 @ 1,85 3-6 7-6 7-5 pogodak

+67,8 lova palac
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimečet srp 31, 2008 1:08 pm

sky je napisao/la:
sky je napisao/la:
-4,5/Janković-Wozniak 1 @ 1,85
Janković nije u naj formi...bila je malo ozljeđena pa se traži još...ali danas za protivnicu ima Wozniacki koja je nekvalitetna igračica, za nekoliko nivoa ispod jelene koja će sigurno igrati sa 100% jer joj je bitno što prije vratit staru formu...hendi od 4,5 uopće nije velik za nju ovde i mislim da će ona to dobit i sa više nego šta triba

-6,5/Sharapova-Domachowska 2 @ 1,85
Domachowska jučer dobila odličnu Mattek...odlično je servirala i nije dopustila previše šansi amerikanki koja je bila veliki favorit u tom meču...Sharapova još od wimbledona nije igrala ništa i teško je reći kakva će se vratit, ali mišljenja sam da sa 7 razlike neće dobit, sigurno nije u velikoj igračkoj formi, a Domachowska je dosta dobroj pa mislim da nema hendija

Peer-Sugiyama 2 @ 1,9
Sugiyama teško salomljiva...da bi završili meč protiv nje treba baš puno puno truda...peer nije takav tip...ona ili razvali ili se jako jako muči sama sa sobom pa izgubi...mislim da će iskusna Ai uzet ovo jer je u naletu...nema još puno vremena, tu su i godine pa se trudi koliko god može, što bi trebalo biti dovoljno

22,5/Andreev-Isner 2 @ 1,85

ukupna kvota:12,3
ulog:6/10


-4,5/Janković-Wozniak 1 @ 1,85 6-0 6-4 pogodak
-6,5/Sharapova-Domachowska 2 @ 1,85 7-5 5-7 6-2 pogodak
Peer-Sugiyama 2 @ 1,9 2-6 2-6 pogodak
22,5/Andreev-Isner 2 @ 1,85 3-6 7-6 7-5 pogodak

+67,8 lova palac

čestitam uskoro ide glasovanje da uđeš u vip dio
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: 31.07.2008.   ATP Tour-men Icon_minitimečet srp 31, 2008 5:28 pm

-4,5/Đoković-Seppi 2 @ 1,85
Đoka se dosta muči u zadnje vrime...ovo je njegova najbolja podloga...jučer sa bolellijem u dva tie breaka teško došao do pobjede...seppi sličan tip kao bolelli...jučer dobio berdycha što je velika stvar i mislim da je 5 razlike previše i da neće biti hendija, ipak je seppi dosta tvrd orah i neće se lako predati...

-3,5/Federer-Karlović 2 @ 1,85
Federer se nikad nije ovoliko mučio kao zadnjih dva tjedna...protiv Gineprija jedva izvukao živu glavu...Karlo prva dva kola glatke pobjede...servis kao i uvik na razini...mislim da ce se Federer namučiti jako sa našim bombarderom i da neće dobiti sa 4 razlike jer Karlov servis je premoćan i teško će ga ovakav Federer breaknit...

Volandri-Minar 1 @ 1,5
Volandri stvarno zadnji tjedan odličan...sve pobjede protiv vrlo jakih zemljaša...minar mu nebi smio biti veći problem od svih onih imena šta je nanizao prošli tjedan...još je i ovde prvo kolo rješio što pokazuje ozbiljne namjere i želju za još jednim turnirom u nizu...jedino ga umor može zaustaviti, ali ja mislim da još ima dosta snage i da do umora još neće doći...

22,5/Petrova-Cibulkova 2 @ 1,85
Cibulkova često igra maratonske mečeve...prvo kolo lako rješila Dementievu...Petrova dosta jaka, vraća se polako na stare staze slave...mislim da će bit napet i tjesan meč, pa stoga i mislim da će biti preko 22 gema jer su baš tu negdi trenutno po formi i igri...

Safina-Schnyder 1 @ 1,4
Safina gazi sve odreda...otkad je Krajan trener puno se toga prominilo kod nje...igra svaki poen, jaka je u glavi, teško ju je pobjedit...mislim da Patty nema trenutno niti blizu to što treba za pobjedu nad odličnom Safinom koja je prošli tjedan uzela turnir i nastavlja tako i ovaj tjedan...posebno impresivna pobjeda nad Janković od prošlog tjedna...

ukupna kvota:13,3
ulog:6/10
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimepet kol 01, 2008 12:43 pm

sky je napisao/la:
-4,5/Đoković-Seppi 2 @ 1,85
Đoka se dosta muči u zadnje vrime...ovo je njegova najbolja podloga...jučer sa bolellijem u dva tie breaka teško došao do pobjede...seppi sličan tip kao bolelli...jučer dobio berdycha što je velika stvar i mislim da je 5 razlike previše i da neće biti hendija, ipak je seppi dosta tvrd orah i neće se lako predati...

-3,5/Federer-Karlović 2 @ 1,85
Federer se nikad nije ovoliko mučio kao zadnjih dva tjedna...protiv Gineprija jedva izvukao živu glavu...Karlo prva dva kola glatke pobjede...servis kao i uvik na razini...mislim da ce se Federer namučiti jako sa našim bombarderom i da neće dobiti sa 4 razlike jer Karlov servis je premoćan i teško će ga ovakav Federer breaknit...

Volandri-Minar 1 @ 1,5
Volandri stvarno zadnji tjedan odličan...sve pobjede protiv vrlo jakih zemljaša...minar mu nebi smio biti veći problem od svih onih imena šta je nanizao prošli tjedan...još je i ovde prvo kolo rješio što pokazuje ozbiljne namjere i želju za još jednim turnirom u nizu...jedino ga umor može zaustaviti, ali ja mislim da još ima dosta snage i da do umora još neće doći...

22,5/Petrova-Cibulkova 2 @ 1,85
Cibulkova često igra maratonske mečeve...prvo kolo lako rješila Dementievu...Petrova dosta jaka, vraća se polako na stare staze slave...mislim da će bit napet i tjesan meč, pa stoga i mislim da će biti preko 22 gema jer su baš tu negdi trenutno po formi i igri...

Safina-Schnyder 1 @ 1,4
Safina gazi sve odreda...otkad je Krajan trener puno se toga prominilo kod nje...igra svaki poen, jaka je u glavi, teško ju je pobjedit...mislim da Patty nema trenutno niti blizu to što treba za pobjedu nad odličnom Safinom koja je prošli tjedan uzela turnir i nastavlja tako i ovaj tjedan...posebno impresivna pobjeda nad Janković od prošlog tjedna...

ukupna kvota:13,3
ulog:6/10

-4,5/Đoković-Seppi 2 @ 1,85 promašaj
-3,5/Federer-Karlović 2 @ 1,85 pogodak
Volandri-Minar 1 @ 1,5 pogodak
22,5/Petrova-Cibulkova 2 @ 1,85 promašaj
Safina-Schnyder 1 @ 1,4 pogodak

-6
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: 18.08.2008.   ATP Tour-men Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:14 pm

20:30 Clement-Bellucci 1 @ 1,6 7/10
evo ovo više igram zbog loše forme belluccija nego neke sjajne igre Clementa...brazilac je nanizao 5 poraza zaredom...gubio je i od nekih outsidera...clement nakon odličnog wimbledona na betonu nešto lošiji, ali opet respektabilan, dosta ga je teško slomiti, ne predaje se lako...iako je imao prije wimbledona neku krizu di je znao gubiti neobjašnjivo, sada se izgleda tako sredio sam sa sobom i opet igra solidno što bi trebalo biti dovoljno protiv ovako lošeg belluccija...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: 18.08.2008.   ATP Tour-men Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:21 pm

20:00 Delgado-Gregorc 1 @ 1,55 7/10
delgado igra dosta solidno u zadnje vrime...doduše sve su to rezultati na nižoj razini, ali danas i igra protiv igrača niže razine...gregorc je slovenac oko 450. mjesta na rang listi i što je važnije ni ne igra na način da se može nadat boljem...jako je loš u zadnje vrime, gubi glatko mečeve...mislim da je delgado ovde jaki favorit i kvota je pristojna pa mislim da se isplati pokušati na paragvajca...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:54 am

sky je napisao/la:
20:30 Clement-Bellucci 1 @ 1,6 7/10
evo ovo više igram zbog loše forme belluccija nego neke sjajne igre Clementa...brazilac je nanizao 5 poraza zaredom...gubio je i od nekih outsidera...clement nakon odličnog wimbledona na betonu nešto lošiji, ali opet respektabilan, dosta ga je teško slomiti, ne predaje se lako...iako je imao prije wimbledona neku krizu di je znao gubiti neobjašnjivo, sada se izgleda tako sredio sam sa sobom i opet igra solidno što bi trebalo biti dovoljno protiv ovako lošeg belluccija...

20:30 Clement-Bellucci 1 @ 1,6 7/10 6-4 6-4 palac
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:54 am

sky je napisao/la:
20:00 Delgado-Gregorc 1 @ 1,55 7/10
delgado igra dosta solidno u zadnje vrime...doduše sve su to rezultati na nižoj razini, ali danas i igra protiv igrača niže razine...gregorc je slovenac oko 450. mjesta na rang listi i što je važnije ni ne igra na način da se može nadat boljem...jako je loš u zadnje vrime, gubi glatko mečeve...mislim da je delgado ovde jaki favorit i kvota je pristojna pa mislim da se isplati pokušati na paragvajca...

20:00 Delgado-Gregorc 1 @ 1,55 7/10 2-6 6-3 0-6 s-instagib
[Vrh] Go down
Sminker




Broj postova : 66
Join date : 19.07.2008

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimepon kol 25, 2008 12:49 am

Vanek - Bohli 2 1,70 local 7/10

Vanek je klasicni peskaš, na hardu igra bolj slabo (letos 0 zmag in 5 porazov), Bohli je mladi Svicar, ki je prisel skozi kvalifikacije brez izgubljenega seta. Najraje igra na hardu (letos 23 zmag in 7 porazov), vecinoma na CH, vendar pa mislim da je kljub temu boljsi od Vaneka na tej podlagi.
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: 09.09.2008.   ATP Tour-men Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 6:34 pm

20:00 R.Ram-Russell M. 1 @ 1,55 6/10

evo ovako...russell mi se jako sviđa kao tip igrača, ima prekrasan stil i igre i gušt je gledat njegove mečeve, samo zbog toga mi je jako drag igrač...međutim ja se stvarno ne sićam njegovog zadnjem meča i kada je to uopće bilo...ozljede su ga malo odmakle od tenisa u zadnje vrime i sada se vraća nakon velike pauze...znamo da je svaki povratak težak i da mu sigurno neće biti lako...unatoč svim simpatijama prema Mighty Mike-u mislim da se neće uspit vratit tako brzo...danas igra sa nista posebnim ali u zadnje vrime solidnim ram-om koji je imao i nekih dobrih pobjeda...mišljenja sam da je mike bolji igrač ali čisto zbog jako duge pauze čini mi se da je ram ipak u prednosti i da će danas izaći kao pobjednik...

20:00 R.Ram-Russell M. 1 @ 1,55 6/10 6-2 5-7 3-6 lud
[Vrh] Go down
denis777




Broj postova : 27
Join date : 09.08.2008

ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitimesri ruj 17, 2008 5:49 pm

KANEPI-RAZZANO 2 2,10 8/10
23-godisnja Estonka trenutno se nalazi na 39 mjestu i vec je sportska legenda u svojoj drzavi koja znamo da nije bas teniska! ove sezone igralo dosta solidno,ima cetvrtfinala Sydneya,Roland Garrosa,Vina del Mara i polufinale Acapulca! u zadnje vrijeme po mojoj procjeni se nekako muci i mislim da je trenutno u slabijoj formi,dok Razzano kao sto sam rekao jucer ima 2 cetvrtfinala Pariza i Amelie ali ocito se dize u formi! H2H je 3-1 za Razzano a Kanepi je svoj jedini mec dobila sad na olimpijadi! Inace nikad nejdem kontra H2H i jucer kad sam igrao na Sugiyamu protiv Razzano a H2H je bio 4-2 za Razzano opekao sam se a igrao sam samo zato jer se igra u rodnom gradu blesave Sugiyame! pa ako je Razzano bila u stanju tamo lagano 2-0 dobit Sugiyamu milsim da Estonka nema kaj trazit danas protiv Razzano a kvota 2,10 po meni se mora probat!
[Vrh] Go down
Sponsored content





ATP Tour-men Empty
PostajNaslov: Re: ATP Tour-men   ATP Tour-men Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ATP Tour-men
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» WTA Tour women

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Ostali sportovi :: Tenis-
Forum(o)Bir: