Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 German handball league - men

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

German handball league - men Empty
PostajNaslov: German handball league - men   German handball league - men Icon_minitimepet srp 18, 2008 2:13 pm

lol!
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Gost
Gost




German handball league - men Empty
PostajNaslov: Re: German handball league - men   German handball league - men Icon_minitimesri ruj 03, 2008 4:10 pm

20:15h Kiel(-11,5) - TSV Bayer D. 1, @1.82 Hrvatska Lutrija
Kiel je zadnjih godina izrastao u jedan od najjačih europskih klubova. Poznat je po tome što protivnike ne pobjeđuje, nego ih gazi. Danas tako nešto očekujem od njega protiv slabašnog Bayera, novaka u prvoj ligi. Pitanje je samo kad će se Kiel odvojiti na 5-6 razlike, a onda nastaje potop.

FT 28:28

EDIT: Superjaki Kiel doma remizira sa novakom u ligi. Necu reci da je namjesteno, ali sumnjivo do boli.
[Vrh] Go down
lukabbb
Admin
lukabbb


Broj postova : 56
Join date : 17.07.2008

German handball league - men Empty
PostajNaslov: Re: German handball league - men   German handball league - men Icon_minitimečet ruj 04, 2008 12:09 am

Nemogu vjerovati da su igrali x sa bayerom ovo nije potpuno cisto kao sto predhodnik kaze sumnjivo do bola s-instagib
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

German handball league - men Empty
PostajNaslov: Re: German handball league - men   German handball league - men Icon_minitimečet ruj 04, 2008 12:20 am

lukabbb je napisao/la:
Nemogu vjerovati da su igrali x sa bayerom ovo nije potpuno cisto kao sto predhodnik kaze sumnjivo do bola s-instagib

nevjerovatno za Kiel s-instagib mislim da nisu čisti poslovi nene
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

German handball league - men Empty
PostajNaslov: Re: German handball league - men   German handball league - men Icon_minitimečet ruj 04, 2008 11:09 am

ne mora svaki sumnjivi rezultat bit namjesten...

mislim da je ovo bia statisticki pick zbog kiela. sta u biti zelim rec...opcenito kad se kladim ozbiljnije, single mozda duble, igram nesto sta u najmanju ruku neko dobro prati, a ipak se najcesce osvrcem na svoj njuh. ovo mi je totalno nepoznato podrucje, tako da mi nikad nece past na pamet da to odigram, sve dok ne vidim drukciju analizu do one gore...ono su podaci iz dosadasnje statistike, nikakve korisne informacije koja bi me navela da odigram taj par. uostalom, zasto ne bi sad taj bayer odjednom bia prvak njemacke...bezveze govorim al sve je moguce...primjer nogometni: nottingham forrest je osvojia ligu prvaka, samo napredujuci svake godine ligu vise.

koja je poanta svega, kad se par falije, najmrze mi je procitati da su to mutni poslovi i da je umjesana mafija kako jedan clan drugog zatvorenog foruma cesto zna pisati...o njemu necu trosit rijeci al meni je momak strasno glup...zato priznajte poraz i gotova prica niko van nece prigovarat radi toga, uostalom niko nikoga ovdje ne nagovara da prepisuje parove...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

German handball league - men Empty
PostajNaslov: Re: German handball league - men   German handball league - men Icon_minitimečet ruj 04, 2008 5:53 pm

sharlo je napisao/la:
ne mora svaki sumnjivi rezultat bit namjesten...

mislim da je ovo bia statisticki pick zbog kiela. sta u biti zelim rec...opcenito kad se kladim ozbiljnije, single mozda duble, igram nesto sta u najmanju ruku neko dobro prati, a ipak se najcesce osvrcem na svoj njuh. ovo mi je totalno nepoznato podrucje, tako da mi nikad nece past na pamet da to odigram, sve dok ne vidim drukciju analizu do one gore...ono su podaci iz dosadasnje statistike, nikakve korisne informacije koja bi me navela da odigram taj par. uostalom, zasto ne bi sad taj bayer odjednom bia prvak njemacke...bezveze govorim al sve je moguce...primjer nogometni: nottingham forrest je osvojia ligu prvaka, samo napredujuci svake godine ligu vise.

koja je poanta svega, kad se par falije, najmrze mi je procitati da su to mutni poslovi i da je umjesana mafija kako jedan clan drugog zatvorenog foruma cesto zna pisati...o njemu necu trosit rijeci al meni je momak strasno glup...zato priznajte poraz i gotova prica niko van nece prigovarat radi toga, uostalom niko nikoga ovdje ne nagovara da prepisuje parove...

ma sve ok palac
i ja mislim da taj par ne mora biti namješten ali jbg Kiel je prvak Europe očekuje se od njega jako puno i k tome još da je pobjedio s nekoliko razlike ali baš da odigraju x ne znam mada što ti kažeš sve se može desiti možda i ovi budu prvaci ove godien sve ovisi kakvo je stanje i atmosfera u klubu palac
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
lukabbb
Admin
lukabbb


Broj postova : 56
Join date : 17.07.2008

German handball league - men Empty
PostajNaslov: Re: German handball league - men   German handball league - men Icon_minitimesub ruj 13, 2008 12:24 am

Rhein-Neckar Löwen - Kiel 1 2.8 4/10


Rukomet 4 kolo njemacke bundeslige najjace lige na svijetu,igraju po meni 2 kluba iz top3 uz hamburg i ovo je po meni 50/50 mec.
Kiel je poceo sramotnim remijem s Bayerom i 2 pobjede a Lowen takodjer s 2 pobjede i imaju utakmicu zaostatka.
Ove godine ce se izmedju Lowena,Kiela,Hamburga voditi bitka za naslov i mozda se slucajno ubace Lemgo i Flensburg
Lowen je do prije 2 godinje bio osrednji klub al sve na bolje dolazi dovodjenjem Fritza koji s Szmalom cini jedan od naajjacih tandema u Europi doveli su puno Poljaka imaju dobrih Njemaca i Skandinavaca,a o Kilelu ne treba puno pricati doprvaci Europe strasna momacd i ovdje je sve realno ja idem na vecu kvotu

FT 40:42 promašaj
[Vrh] Go down
denis777




Broj postova : 27
Join date : 09.08.2008

German handball league - men Empty
PostajNaslov: Re: German handball league - men   German handball league - men Icon_minitimesri ruj 17, 2008 5:47 pm

Löwen(63,5)-TBV Lemgo tip 2 vise 1.85 supersport 8/10
LOwen uz kiel glavni favorit za naslov,roslu tekmu su izgubili od kiela
RN Lowen. vs. Kiel - 40:42,kao sto vidite 82 gola u 60 min.
u prva dva kola zabili su 33 Grosswallstadtu i 32 Fuchse Berlinu.
Lemgo dosad ima maksimalan učinak 3 utakmice 3 pobjede i u sve 3 utakmice zabili su preko 30 golova
Lemgo vs. Wetzlar 3 - 34:18
Stralsunder HV vs. Lemgo 3 - 24:33
Lemgo vs. MT Melsungen 3 - 35:30
kad se sve zbroji over ne bi trebao doci u pitanje,a ja vjerujem da ce ovo biti tekma sa barem 67 golova
[Vrh] Go down
Sponsored content





German handball league - men Empty
PostajNaslov: Re: German handball league - men   German handball league - men Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
German handball league - men
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Spanish handball league - men
» French handball league - men
» German basketball league - men
» German DEL Bundesliga
» German 2nd Bundesliga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Ostali sportovi :: Rukomet/Odbojka/Vaterpolo-
Forum(o)Bir: