Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 German 2nd Bundesliga

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

German 2nd Bundesliga Empty
PostajNaslov: German 2nd Bundesliga   German 2nd Bundesliga Icon_minitimepet srp 18, 2008 12:51 am

lol!
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
pele




Broj postova : 14
Join date : 14.08.2008

German 2nd Bundesliga Empty
PostajNaslov: Re: German 2nd Bundesliga   German 2nd Bundesliga Icon_minitimepet kol 29, 2008 4:27 pm

Germany
Bundesliga II

18:00 Ingolstadt - Kaiserslautern

Tip: 2T2+ (kaizer da da 2+gola)
Kvota 2.30
Ulog 15/10


Ingolstad je ekipa koja igra otvoreno i veoma napadacki. U prvom kolu su pobedili G. Furth 3-2 na svom terenu. Kod kuce su neporazeni vec 9 utakmica. Ali njihov napadacki sistem igra ostavlja dosta prostora u odbrani. Tako su posle voljstva od 1-0 na proslom mecu izgubili sa 2-1. Primili su 4 gola na 2 utakmice i isto toliko dali. Njihov trener je pred ovaj mec izjavio da ne brine zbog ovog meca jer su bolji od Kaiserslauterna na svim pozicijama ali mislim da to nije istina. Danas su bez Buchera i Ayguna.

Kaiser je takodje do sada igrao veoma otvoreno i sa dosta golova. Primili su isto 4 gola a dali cak 5. Jendrisek je odlican na pocetku sezone a doveli su i pojacanje iz Hoffenheim-a: Paljica koji je jos u ponedeljak pokazao da je odlican igrac postigavsi gol u ponedeljak. Pobedili su 2-1 Nurnberg-a a protiv Mainz-a su se vratili posle 3-0 i na kraju osvojili bod. Cak ce i imati veliku motivaciju posle izjave trenera domace ekipe. Imaju nekoliko izostanaka (Abel,Simpson,Bugera) ali mislim da mogu da dobiju ili bar daju 2 gola.

Usao sam u malu crnu seriju ali ovo ne smem da propustim. Za mene ovde i vise nego maksimalan ulog na goste a ako ne dodje onda mala pauza a ako dodje onda veliko slavlje.

pozzzzz

Ft 1:3

Svaka ti čast majstore palac
[Vrh] Go down
pele




Broj postova : 14
Join date : 14.08.2008

German 2nd Bundesliga Empty
PostajNaslov: Re: German 2nd Bundesliga   German 2nd Bundesliga Icon_minitimesub kol 30, 2008 12:33 am

Hvala

Ovo me bas vratilo u zivot

PS Pohlepa je najgora stvar u zivotu i naravno u kladjenju i umalo danas da ovo vezem sa nekim glupostima ali sam se predomislio i singlao
[Vrh] Go down
Simke




Broj postova : 10
Join date : 19.07.2008

German 2nd Bundesliga Empty
PostajNaslov: Re: German 2nd Bundesliga   German 2nd Bundesliga Icon_minitimesub kol 30, 2008 12:38 am

pele svaka cast !
Takodje Sector je danas bio veoma dobar ! ! ! Svaka cast momci lova lova banana winner
[Vrh] Go down
ado_x




Broj postova : 6
Join date : 06.09.2008
Age : 35

German 2nd Bundesliga Empty
PostajNaslov: Re: German 2nd Bundesliga   German 2nd Bundesliga Icon_minitimepet ruj 12, 2008 3:57 pm

*Kaiserslautern ili popularno zvani Crveni Đavoli,u sezonu su ponovo usli sa velikim ocekivanjima.Klub je konacno finansijski stabilan,te uz dovođenje nekolicine iskusnih igraca kao Martin Amedick(BVB 250.000 €),
Laurentiu-Aurelian Reghecampf (Alemannia Aachen),Srdjan Lakic (Hertha BSC 400.000 €),Mathias Abel (FC Schalke 04) i jos nekolicina njih,sigurno ce ciniti stub tima,te svojim iskustvom pomoci klubu da uđe u 1 ligu.
U dosadasnje 3 utakmice Kaiserslautern je pokazao da na njega ozbiljno treba racunati,odigrali su protiv jakog Mainza 3:3 u gostima,kuci dobili jednog Nurnberga sa 2:1 te na kraju u 3 kolu su pobijedili Ingolstadt u gostima sa 3:1.Odlican start za njih,i odma se moze vidjeti i veliko zadovoljstvo navijaca ali i uprave kluba.
*St. Pauli se i nije trosio na transfere igraca.Igrace koje su doveli,doveli su ih po isteku ugovora,te su timu prikljucili i jos nekoliko igraca iz mlađih kategorija.Sto se tice njihovog starta u lizi,oni su prvu utakmicu igrali 2:2 sa Osnabruckom kuci,potom u gostima izgubili od Furtha 5:2,a u proslom kolu su dobili kuci Oberhausena sa 4:1.
*Zdravstveni karton za domacine je poprilicno dobar,nece igrati Josh Simpson igrac sredine terena,zbog povrede i nece igrati golman Tobias Sippel.
*Gosti imaju vecih problema oko sastava,te danas nece nastupiti njihov kapiten Fabio Morena zbog crvenog kartona,Jan-Philipp Kalla,Filip Trojan,Thomas Meggle i Marius Ebbers.Zbog toga njihov trener Holger Stanislawski u ekipu je uvrstio mlađe igrace iz drugog tima,Ömer Sismanoglu,Dennis Daube i Dennis Theißena.
*Prosle sezone u obje utakmice pobijedio je Kaiserslautern,u gostima 4:3 i kuci 2:0.Jos su igrali u sezoni German Bundesliga 2001/2002 gdje je Kaiserslautern ih dobio kuci sa 5:1,a u gostima igrao 1:1.
*Moj tip je 1 sa kvotom 1,65,a mozda na nekom lisitcu cu probati i sa tipom pol/kraj 1-1 sto nosi kvotu 2,45.

1211 K'lautern-St.Pauli 18:00 1 1,65 betlive

FT 4:1 palac yahoo
[Vrh] Go down
Sponsored content





German 2nd Bundesliga Empty
PostajNaslov: Re: German 2nd Bundesliga   German 2nd Bundesliga Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
German 2nd Bundesliga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» German Bundesliga
» German DEL Bundesliga
» German 3rd Bundesliga - North
» German 3rd Bundesliga - South
» Austrian 1st Max Bundesliga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Nogomet :: Njemačka / Švicarska / Austrija / Nizozemska / Belgija-
Forum(o)Bir: