Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Friendly games

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Friendly games Empty
PostajNaslov: Friendly games   Friendly games Icon_minitimepet srp 18, 2008 12:57 pm

lol!
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Friendly games Empty
PostajNaslov: Re: Friendly games   Friendly games Icon_minitimesri kol 06, 2008 1:13 pm

21:00 Manchester United-Juventus x2 2,00 žderić

Ovdje mi se koeficijent na pobjedu gostiju čini kao čisti value bet ali ja ću probati na x2 iz sljedećeg razloga.Igrači koji večeras neće nastupiti za Manchester su Ronaldo,Rooney,Neville,Giggs,Saha,Hargreawes,Nani,Anderson,Park Ji Sung dok je Carrick jako upitan.ovo je mogući sasatv Juventusa koji bi trebao istrčati na teren:

Buffon- Mellberg, Zebina(Legrotaglie), Grygera, Chiellini- Camoranesi, Nedved, Poulsen, Sissoko - Trezeguet, Del Piero (Iaquinta, Amauri)

Mislim da je ovo vrlo jak sasatv Juventusa i čak mislim da mogu i pobjediti Manchestera koji je dosta oslabljen .

Moj tipovi
Manchester-Juventus 2 4,20
Manchester-Juventus x2 2,00
Juventus score a goal 1,45
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Friendly games Empty
PostajNaslov: Re: Friendly games   Friendly games Icon_minitimečet kol 07, 2008 12:05 am

Admin je napisao/la:
21:00 Manchester United-Juventus x2 2,00 žderić

Ovdje mi se koeficijent na pobjedu gostiju čini kao čisti value bet ali ja ću probati na x2 iz sljedećeg razloga.Igrači koji večeras neće nastupiti za Manchester su Ronaldo,Rooney,Neville,Giggs,Saha,Hargreawes,Nani,Anderson,Park Ji Sung dok je Carrick jako upitan.ovo je mogući sasatv Juventusa koji bi trebao istrčati na teren:

Buffon- Mellberg, Zebina(Legrotaglie), Grygera, Chiellini- Camoranesi, Nedved, Poulsen, Sissoko - Trezeguet, Del Piero (Iaquinta, Amauri)

Mislim da je ovo vrlo jak sasatv Juventusa i čak mislim da mogu i pobjediti Manchestera koji je dosta oslabljen .

Moj tipovi
Manchester-Juventus 2 4,20
Manchester-Juventus x2 2,00
Juventus score a goal 1,45

FT 0:0 Glavni pick prošao

banana
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Friendly games Empty
PostajNaslov: Re: Friendly games   Friendly games Icon_minitimened kol 10, 2008 2:43 pm

16:00 Tottenham-Roma 1 2,30 5/10

Tottenham će u ovoj utakmici igrati u punom sastavu,spremna su sva 4 pojačanja Tottenhama Luka Modrić,Giovani Dos Santos,Heurelho Gomes i David Bentley.Tottenham je ovog ljeta stvarno dobro trgovao i doveo je odlična pojačanja prvenstveno mislim na Modrića i Dos Santosa dok je od većih igrača otišao Robbie Keane.Juande Ramos je stvarno preporodio ovu momčad i oni su pokazali sjajnu igru u prijateljskim utakmicama ove sezone i vjerujem da mogu računati na sjajnu poziciju u prvenstvu ove godine.Prijateljske utakmice su pobjeđivali sve redom sa po par razlike.Spomenuti ću da su Celtic pobjedili 3:0,pa su tu bile i pobjede sa 5:1 protiv Nortwicha,3:0 protiv Borussie,5:1 protiv Leyton Orienta i ostale pobjede.No najvažnije za danas što bih izdvojio je da će Roma igrati bez dva prva vratara i bez ostalih igrača i to Totti-a,Taddeia,Cicinha i Tonetta.Ovdje mislim da će Tottenham pobjediti i tako nastaviti impresivan niz pobjeda.

FT 5:0 cherrs


Zadnja promjena: Admin; sub kol 16, 2008 11:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Friendly games Empty
PostajNaslov: Re: Friendly games   Friendly games Icon_minitimesub kol 16, 2008 11:27 pm

22:30 Barcelona-Boca Juniors h 0:1(hendi na 1) 1 2,10 5/10

Da sam znao da ova utakmica igra danas svakako bi stavio na nju odmah ujutro no tek sam sad skužio da si igra pa stavljam sad i očekujem da Barca ovo dobije sa hendikepom.Igraju sjajno,u prijateljskim su zabili 25 golova u 5 utakmica i sve su ile sa hendikepom i to portiv jačih momčadi Fiorentine.Protiv Wisle su igrali kvlaifikacije za Ligu Prvaka i pobjedili 4:0 i mislim da će da nas dobiti ovu utakmicu sa hendikepom.Žao mi je što je ovako kasno stavljam ali nadam se da nećete zamjeriti.Ova utakmica ne znam gdje se igra,Barcelona je postavljen kao domaćin i ovdje igram na hendikep.

Void


počelo prije nego što je postavljeno jer je trebalo početi u 22:30 a počelu 22:25 a nije ni 60 minuta pred utakmicu ostavljeno
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Sponsored content





Friendly games Empty
PostajNaslov: Re: Friendly games   Friendly games Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Friendly games
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Nogomet :: Liga Prvaka/Kup Uefa/Intertoto Kup/Reprezentacije-
Forum(o)Bir: