Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Empty
PostajNaslov: LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup   LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Icon_minitimepet srp 18, 2008 12:51 pm

lol!
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Empty
PostajNaslov: Re: LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup   LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Icon_minitimeuto kol 12, 2008 12:35 am

20:45 Luton-Plymouth 2 1,85 5/10

Sutra se igra Carling Kup pa tako igra i Luton svoju utakmicu.Za Luton sam pisao u subotu i pisao sam o tome kako su dobili -30 bodova kazne na početku ove sezone no kako se danas čini kazna će im biti smanjena na -10 bodova no kako god ako im kazna bude smanjena što će biti gotovo sigurno oni će kao glavni cilj zacrati opstanak u ligi ove sezone tako da će prvenstvu posvetiti puno više nego u ovakve kupove kao što je Carling.Plymouth je vrlo dobra ekipa i malo im je nedostajalo da u 1.kolu u prvenstvu ne pobjede Wolwerhampton,imalu su vodstvo od 2:1 ali nisu uspjeli izdržati do kraja.PLymouth je vrlo solidna momčad,a za Luton neću puno pričati mislim da će se oporaviti ali ne još još će im trebati dosta vremena da izađu iz krize.

FT 2:0 mad


Zadnja promjena: Admin; uto kol 26, 2008 10:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Empty
PostajNaslov: Re: LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup   LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Icon_minitimeuto kol 12, 2008 12:46 am

20:45 Bornemouth-Cardiff 2 1,85 5/10

Da razjasnimo prvo neke stvari.Cardiff je u Championship ligi,dok je njegov protivnik Bornemouth u Ligi 2 što znači da je 2 lige niže nego Cardiff i k tome su još ispali iz Lige 1 prošle sezone.Cardiff je u Cahmpionshipu kandidat za naslov,u prvom kolu Championshipa imali su utakmicu protiv vrlo dobroga Southamptona i na kraju su ipak pobjedili sa 2:1.Cardiff je ujendo i prošlogodišnji finalist Carling Kupa,u finalu su izgubili 1:0 od Portsmoutha i to vrlo teška borba bila tako da i ove godine svakako žele dogurati što dalje i u ligi i u kupu i mislim da imaju vrlo solidnu momčad za to.Zato ovdje tipujem na 2..Još da kežm da Bornemuth u svojoj ligi dobio kazne od -17 bodova tako daje u sličnoj situaciji kao i Luton i ovdje svakako isplati se igrati protiv njih.Cardiff je u svojoj predsezoni u priajteljskim utakmicama odigrao sjajno.Protiv Ajaxa su odigrali 0:0,pobjedili su Celtic 1:0 i Guimares 2:1 dok je Bornemouth izgubio od Portsmoutha 4:1 i Bristol City-a 1:0

FT 1:2 palac


Zadnja promjena: Admin; uto kol 26, 2008 10:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Gost
Gost




LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Empty
PostajNaslov: Re: LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup   LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Icon_minitimeuto kol 26, 2008 2:33 pm

20:45 QPR - Carlisle tip-1 kv*1.65 stake 85%

Jes da zaobilazim kao sto rekoh kupove al ovaj mi par je privukao paznju.Zbog sistema koji posjedujem /*sistem jake kvote*/ i koji je do sada dao dosta solidne da ne kazem odlicne rezultate nisam mogao a da vam i ovaj par ne ponudim danas da igrate.Znaci nemam puno info sto se tice oko ove utakmice al sam siguran u to da cu ovaj par zajedno sa onim vec danas napisanim iz Svetske I lige, kao i sa parom preston tip-1 odigrati jedan trebl koji se nadam da ce danas proci.Ako me pitate koji mi je najsigurniji od ova 3 navedena para ja cu tipovati bas ovaj.Da li sam u pravu, vidjecemo vec veceras oko 23h.

S postovanjem
Crnogorac

Sistem**jake kvote** winner

FT 4:0 svaka čast al ih skidaš

palac cherrs

Da dobro mi ide, dodji na moj blog i vidi kvotu 14.00 sam sinoc skinuo.


Zadnja promjena: crnogorac; sri kol 27, 2008 9:03 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Empty
PostajNaslov: Re: LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup   LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Icon_minitimeuto kol 26, 2008 6:09 pm

Southampton - Birmingham
Tip: 2
Kvota: 2.30
Ulog: 8/10

Wigan - Notts City

Tip: 1
Kvota: 1.40
Ulog: 9/10

21:00 Middlesbrough - Yeovil
Tip: 1
Kvota: 1.30
Ulog: 9/10

nije mi dobro neshto sada pa nemogu da pisem analiza, sry tupan



Southampotn 2:0 promašaj
Wigan 4:0 palac
Midlesbrough 5:1 palac
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Empty
PostajNaslov: Re: LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup   LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Icon_minitimeuto kol 26, 2008 6:18 pm

Kuzma je napisao/la:
Southampton - Birmingham
Tip: 2
Kvota: 2.30
Ulog: 8/10

Wigan - Notts City

Tip: 1
Kvota: 1.40
Ulog: 9/10

21:00 Middlesbrough - Yeovil
Tip: 1
Kvota: 1.30
Ulog: 9/10

nije mi dobro neshto sada pa nemogu da pisem analiza, sry tupan


no problem palac
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Tasovac

Tasovac


Broj postova : 9
Join date : 26.08.2008
Age : 45

LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Empty
PostajNaslov: Re: LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup   LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Icon_minitimeuto kol 26, 2008 9:37 pm

Sta da vam kazem ovdje vidim tipicno kup iznenadjenje. Lids je propustio da prosle sezone udje u Championisip i to samo zbog oduzetih 15 bodova. Dokazali su da imaju potencijala, kad se samo vratim par godina unazad liga prvaka polufinale nevjerovatno. Kako je jedan takav klub mogao to sebi dozvoliti.
Ja mislim da ce biti hit ove sezone to su vec na startu pokazali kad su demontirali Chester u u prvoj rundi sa 2:5. Dakle ineres za ovo natjecanje stoji.
Za vecerasnju utakmicu ce istrcati u najacem sastavu dakle nema bitnih izostanaka.

Na drugoj strani Cristal Palace ce pokusati da se napokon domogne Premiershipa jer to je i cilj sezone.
Palace je u prvoj rundi bio boli od Hereforda 2:1 ali su u ligi ostali bez postignutog gola dva puta kuci 0:0, a u gostima su izgubili od Prestona 2:0. Kapetan Shaun Derry i napadac James Scowcroft su suspendovani a imaju i tesko gostovanje kod mozda najace momcadi Championshipa Readinga u Subotu.

Da sumiramo Lids moze pobijediti svakoga doma, imaju dobar napad ali im u odbrani malo skripi. Palace jeste bolja ekipa ali su u losoj formi i imaju ovu dvojicu suspendovanih a jos kad na to pridodamo da je ovo kup tekma onda ovu finu kvotu treba probati.
Sretni i zivjeli Tip 1 kvota 2.40 ulog 4/10

palac Idemo Lids bravo

FT 4:0 bravo samo tako dalje

palac cherrs
[Vrh] Go down
pele




Broj postova : 14
Join date : 14.08.2008

LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Empty
PostajNaslov: Re: LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup   LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Icon_minitimesri kol 27, 2008 5:50 pm

England Carling Cup

Notingham F. – Sunderland

TIP: 2T2+ (Sunderland daje 2+ golova)
Ulog:7/10
Kvota:2.30
Brazil

Sunderland je dobro poceo sezonu. Na prvoj utakmici su izgubili 1-0 na gostovanju Liverpoolu. U proslom mecu su bili bolji od Totenhama i na White Hart Lane-u su slavili sa 2-1 a tada je Cisse postigao pogodak. Gosti su se izuzetno pojacali. Doveli su 3 igraca iz Totenhama: Tainio, Chimbonda i Malbraque. Zatim su doveli Healy-a iz Fulhama, Dioufa iz Bolotona i njihovo najjace pojacanje je Cisse koji je na pzajmici iz Marseja. A Roy Keane je najavio da ce ici na pobedu jer mu je dosta neuspeha u kupovima. Znaci moze se ocekivati da ce Sunderland igrati veoma napadacki. Dobra vest za goste je i povratak Richardsona u ekipu ali Chopra nece igrati.

Nothingam je tim iz druge Engleske lige. Naravno da su slabiji od Sunderlanda, narocito posle ovih pojacanja gostiju. Izgubili su od Svonsija 3-1 a pobedili su Votford 3-2. Znaci primili su 5 golova na zadnje 2 utakmice. Danas im se u ekipu vraca odbrambeni igrac Kevin Wilson ali ce biti bez McGugana, Andersona i Garnera.

Sunderland je mnogo kvalitetnija ekipa i uz nova pojacanja su favoriti u ovom mecu a prema recima Keana ici ce na pobedu. Ako su dali 2 gola Totenhamu na White Hart Lane-u onda to mogu uciniti i protiv Notinghama.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Empty
PostajNaslov: Re: LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup   LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 12:55 pm

Crewe - Macclesfield 1 ; 2+I

Macclesfield vo ovaa sezona ima mnogu slaba ekipa sto se gleda i od negovite dosegasni rezultati. Prioritet na ekipata vo ovaa sezona spored moe mislenje e da opstane vo ligata i mislam deka nema mnogu da se zalagaat za kupot. Crewe e prosecna ekipa no vo sporeda so Macclesfield e klasa pogore. Pa taka mislam deka na ovoj natprevar pokraj pobedata na Crewe ke ima i dosta golovi!
Srekno!!!!!

HT 3:0 FT 3:0 yahoo yahoo bravo
[Vrh] Go down
Sponsored content





LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Empty
PostajNaslov: Re: LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup   LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
LDV Trophy, FA Cup, Carlling Cup
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Nogomet :: Engleska / Škotska / Irska/ Vels/ Severna Irska/ Island-
Forum(o)Bir: