Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimepet srp 18, 2008 12:24 pm

lol!
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimečet srp 24, 2008 1:29 am

premješten post od littlepimpa

17:30 AC Oulu - TP47 Tornio 1 1,60 8/10

Finska 2.liga , 13.kolo.
Sastaju se prvoplasirani Oulu te jedanaesto plasirani Tornio.

Oulu je trenutno prva momcad lige sa 26 bodova. Samo bod manje ima Viikingit te svaki kiks Oulua moze dovesti do smjene sa prvoga mjesta. Oulu kod kuce ima osvojenih 14 bodova ili 4 pobjede 2 neodlucena susreta te 0 poraza sa gol razlikom +10 (13:3). Kod kuce su odlicni i druga domacinska momcad lige. U gostima su takodjer jako dobri s osvojenih 12 bodova te gol razlikom +7 (10:3) te su uz JJK najbolji gosti lige sto nam dokazuje da nemaju kao nece momcadi padova u igri ako igraju u gostima. Takodjer su u cijeloj ligi primili najmanje golova sve ukupno samo 6 za 10 utakmica. Znaci u prosjeku primaju 0.5 po utakmici a u prosjeku daju 1.91 znaci skoro dva gola.

Tornio je jedna prosjecna momcad lige. Trenutno su na 11.mjestu sa 10 bodova odmah ispod njih sa 9 je Atlantis. Oni su taman mjesto iznad granice ispadanja jer u ligi ima 14 klubova a zadnja tri mjesta vode u nizi rang. U gostima su cak i bolji nego kod kuce te imaju osvojenih 7 bodova ili 2 pobjede 1 neodluceni ishod te 4 poraza sa gol razlikom -3 (4:7). Kod kuce nemaju jos uvijek niti jednu pobjedu. Ukuno gol razlika im je -6 a u prosjeku primaju to?no jedan gol po utakmici te daju 0.5 u prosjeku.

Oulu je vidljivo bilja i jaca momcad koja sigurno cilja na 1.ligu a samo 1.mjesto koje za sada drze vodi diretno u visi rang tako da znaju da ne smiju kiksati jer ce protivnici to znati iskoristiti.
Zadnji puta ove dvije momcadi su se susrele jos 2006.god gdje je Oulu slavio sa 2:1 kod kuce a nadamo se da ce slaviti i ovaj puta te ostati na prvom mjestu.


Zadnja promjena: Admin; čet srp 24, 2008 1:40 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
littlepimp




Broj postova : 1
Join date : 24.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimečet srp 24, 2008 1:38 am

Zaboravih napisati STAKE 8/10 :D
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimepet srp 25, 2008 12:49 am

Admin je napisao/la:
premješten post od littlepimpa

17:30 AC Oulu - TP47 Tornio 1 1,60 8/10

Finska 2.liga , 13.kolo.
Sastaju se prvoplasirani Oulu te jedanaesto plasirani Tornio.

Oulu je trenutno prva momcad lige sa 26 bodova. Samo bod manje ima Viikingit te svaki kiks Oulua moze dovesti do smjene sa prvoga mjesta. Oulu kod kuce ima osvojenih 14 bodova ili 4 pobjede 2 neodlucena susreta te 0 poraza sa gol razlikom +10 (13:3). Kod kuce su odlicni i druga domacinska momcad lige. U gostima su takodjer jako dobri s osvojenih 12 bodova te gol razlikom +7 (10:3) te su uz JJK najbolji gosti lige sto nam dokazuje da nemaju kao nece momcadi padova u igri ako igraju u gostima. Takodjer su u cijeloj ligi primili najmanje golova sve ukupno samo 6 za 10 utakmica. Znaci u prosjeku primaju 0.5 po utakmici a u prosjeku daju 1.91 znaci skoro dva gola.

Tornio je jedna prosjecna momcad lige. Trenutno su na 11.mjestu sa 10 bodova odmah ispod njih sa 9 je Atlantis. Oni su taman mjesto iznad granice ispadanja jer u ligi ima 14 klubova a zadnja tri mjesta vode u nizi rang. U gostima su cak i bolji nego kod kuce te imaju osvojenih 7 bodova ili 2 pobjede 1 neodluceni ishod te 4 poraza sa gol razlikom -3 (4:7). Kod kuce nemaju jos uvijek niti jednu pobjedu. Ukuno gol razlika im je -6 a u prosjeku primaju to?no jedan gol po utakmici te daju 0.5 u prosjeku.

Oulu je vidljivo bilja i jaca momcad koja sigurno cilja na 1.ligu a samo 1.mjesto koje za sada drze vodi diretno u visi rang tako da znaju da ne smiju kiksati jer ce protivnici to znati iskoristiti.
Zadnji puta ove dvije momcadi su se susrele jos 2006.god gdje je Oulu slavio sa 2:1 kod kuce a nadamo se da ce slaviti i ovaj puta te ostati na prvom mjestu.

šteta ovo je po meni trebalo proći
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Gost
Gost




Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimečet kol 21, 2008 4:10 pm

Norrvalla - Narpes
Tip: 1
Kvota: 1.55
Ulog: 10/10

Dobio sam kao
dojavu


FT 5:2

bravo cherrs samo tako nastavi
[Vrh] Go down
† Postmortem A/W †

† Postmortem A/W †


Broj postova : 22
Join date : 21.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimened kol 24, 2008 2:52 am

17:30 VPS Vasa - IFK Mariehamn

Duel dve ekipe koje stvarno vrlo malo postizu golova , i jedna i druga ekipa igraju dosta defanzivan fudbal... i vise se obaziraju na cuvanje sopstvenog gola ... domacin je iz prvih osam utakmica svega dao cetiri gola a primio samo dva , dok gosti su trenutno dvanaeste ekipa finskog sampionata i tesko od njih se moze ocekivati da mogu da daju VPS-u gol na svom terenu, tako da po meni under ovde najocigledniji..

Pick: under 2,5
Odds: 1.60
Stake: 7/10


FT 0:0

palac cherrs
[Vrh] Go down
http://vip-sasava-druzina.all-forum.net/forum.htm
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimened kol 24, 2008 3:21 pm

17:30 Warkauss-Klubi 04 oba daju gol DA 1,80 5/10

Ova dva kluba su trenutno najbolji klbovi u ovoj ligi i svakako u rang sa njima se može svrstati i HIFK.Warkaus je treutno u boljoj formi od gosta ali ne vjerujem da će puno utjecati i mislim da će ovdje pasti barem gol sa svake strane i da će biti vrlo lijepa utakmica za gledatelje.Obadvije momčadi zabijaju puno oglova.Warkaus je dosad zabio 17 golova,a primio 6 golova dok je gost zabio 17 a primio samo 3 gola.Danas očekujem gol sa obadvije strane jer Klubi je dosta jak klub.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
† Postmortem A/W †

† Postmortem A/W †


Broj postova : 22
Join date : 21.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimened kol 24, 2008 8:30 pm

Ultra Kosa je napisao/la:
17:30 VPS Vasa - IFK Mariehamn

Duel dve ekipe koje stvarno vrlo malo postizu golova , i jedna i druga ekipa igraju dosta defanzivan fudbal... i vise se obaziraju na cuvanje sopstvenog gola ... domacin je iz prvih osam utakmica svega dao cetiri gola a primio samo dva , dok gosti su trenutno dvanaeste ekipa finskog sampionata i tesko od njih se moze ocekivati da mogu da daju VPS-u gol na svom terenu, tako da po meni under ovde najocigledniji..

Pick: under 2,5
Odds: 1.60
Stake: 7/10

VPS Vasa - IFK Mariehamn - 0:0
+4,2 units
pogodak
[Vrh] Go down
http://vip-sasava-druzina.all-forum.net/forum.htm
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimened kol 24, 2008 8:42 pm

Ultra Kosa je napisao/la:
Ultra Kosa je napisao/la:
17:30 VPS Vasa - IFK Mariehamn

Duel dve ekipe koje stvarno vrlo malo postizu golova , i jedna i druga ekipa igraju dosta defanzivan fudbal... i vise se obaziraju na cuvanje sopstvenog gola ... domacin je iz prvih osam utakmica svega dao cetiri gola a primio samo dva , dok gosti su trenutno dvanaeste ekipa finskog sampionata i tesko od njih se moze ocekivati da mogu da daju VPS-u gol na svom terenu, tako da po meni under ovde najocigledniji..

Pick: under 2,5
Odds: 1.60
Stake: 7/10

VPS Vasa - IFK Mariehamn - 0:0
+4,2 units
pogodak

Bravo bravo lijepo ti to skidaš lova
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
† Postmortem A/W †

† Postmortem A/W †


Broj postova : 22
Join date : 21.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimened ruj 07, 2008 5:15 pm

18:30 VPS Juniorit - SJK Seinajoen

Zbog nedostatka ponude kada se igraju kvalifikacioni dueli, izabrao sam ovaj par iz prostog razloga, jer finska 3 liga je dosta ne izvesna liga, barem sa moje tacke gledista sto se tice golova, ali ovaj par stvarno mi je zapao za oci, jer ovde jednostavno mora da dodje over 2,5

VPS je ekipa koja kao domacin u poslednjih pet utakmica cak cetiri puta odigrala sa overom, doduse iskreno vecinom su gubili i to rezultatima 1:2 ili 1:3, i to su vezali poslednjih cetiri utakmica sa overom...

SJK na poslednjih pet gostovanja svih pet su puta igrali sa overom, igraju dosta ne izvesan fudbal, jednu utakmicu pobede sa 4:1, sledece kolo izgube 3:1, i sve tako u krug ali sto je bitno igraju ofazivno...

Igraju i jedni i drugi dosta ofanizvno, i po toj logici kada se sabere od 10 zadnjih utakmica njihovih u prvenstvu cak 9 puta je doslo sa overom, cak i prvi duel izmedju ovih dve ekipe se zavrsilo sa 3:2, ja necu ici sa stakeom 9/10 kao sto je trenutna forma,kada se gleda zadnjih 10 utakmica, mislim da je 7/10 sasvim uredu...

Pick: over 2,5
Odds: 1.70
Stake: 6/10
Units:
Rezultat:
[Vrh] Go down
http://vip-sasava-druzina.all-forum.net/forum.htm
† Postmortem A/W †

† Postmortem A/W †


Broj postova : 22
Join date : 21.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimened ruj 07, 2008 8:07 pm

† Postmortem A/W † je napisao/la:
18:30 VPS Juniorit - SJK Seinajoen

Zbog nedostatka ponude kada se igraju kvalifikacioni dueli, izabrao sam ovaj par iz prostog razloga, jer finska 3 liga je dosta ne izvesna liga, barem sa moje tacke gledista sto se tice golova, ali ovaj par stvarno mi je zapao za oci, jer ovde jednostavno mora da dodje over 2,5

VPS je ekipa koja kao domacin u poslednjih pet utakmica cak cetiri puta odigrala sa overom, doduse iskreno vecinom su gubili i to rezultatima 1:2 ili 1:3, i to su vezali poslednjih cetiri utakmica sa overom...

SJK na poslednjih pet gostovanja svih pet su puta igrali sa overom, igraju dosta ne izvesan fudbal, jednu utakmicu pobede sa 4:1, sledece kolo izgube 3:1, i sve tako u krug ali sto je bitno igraju ofazivno...

Igraju i jedni i drugi dosta ofanizvno, i po toj logici kada se sabere od 10 zadnjih utakmica njihovih u prvenstvu cak 9 puta je doslo sa overom, cak i prvi duel izmedju ovih dve ekipe se zavrsilo sa 3:2, ja necu ici sa stakeom 9/10 kao sto je trenutna forma,kada se gleda zadnjih 10 utakmica, mislim da je 7/10 sasvim uredu...

Pick: over 2,5
Odds: 1.70
Stake: 6/10
Units:
Rezultat:

86 minut ' VPS Juniorit - SJK Seinajoen - 0:6 pogodak
[Vrh] Go down
http://vip-sasava-druzina.all-forum.net/forum.htm
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimened ruj 07, 2008 10:48 pm

† Postmortem A/W † je napisao/la:
† Postmortem A/W † je napisao/la:
18:30 VPS Juniorit - SJK Seinajoen

Zbog nedostatka ponude kada se igraju kvalifikacioni dueli, izabrao sam ovaj par iz prostog razloga, jer finska 3 liga je dosta ne izvesna liga, barem sa moje tacke gledista sto se tice golova, ali ovaj par stvarno mi je zapao za oci, jer ovde jednostavno mora da dodje over 2,5

VPS je ekipa koja kao domacin u poslednjih pet utakmica cak cetiri puta odigrala sa overom, doduse iskreno vecinom su gubili i to rezultatima 1:2 ili 1:3, i to su vezali poslednjih cetiri utakmica sa overom...

SJK na poslednjih pet gostovanja svih pet su puta igrali sa overom, igraju dosta ne izvesan fudbal, jednu utakmicu pobede sa 4:1, sledece kolo izgube 3:1, i sve tako u krug ali sto je bitno igraju ofazivno...

Igraju i jedni i drugi dosta ofanizvno, i po toj logici kada se sabere od 10 zadnjih utakmica njihovih u prvenstvu cak 9 puta je doslo sa overom, cak i prvi duel izmedju ovih dve ekipe se zavrsilo sa 3:2, ja necu ici sa stakeom 9/10 kao sto je trenutna forma,kada se gleda zadnjih 10 utakmica, mislim da je 7/10 sasvim uredu...

Pick: over 2,5
Odds: 1.70
Stake: 6/10
Units:
Rezultat:

86 minut ' VPS Juniorit - SJK Seinajoen - 0:6 pogodak

FT 0:7

palac cherrs

banana hvala
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimesub ruj 13, 2008 1:28 am

14:00 JIPPO-VIFK1 1,90 4/10

Evo ovo ću jednostavno odigrati i mislim da su ovdje promašene kvote.Domaćin koji je u 6 utakmica ostvario 4 pobjede i 2 neriješene utakmice jednostavno mora pobjediti na svom domaćem terenu momčad koja ima u 6 utakmica 3 neriješene i 3 poraza dakle bez pobjede su .VIFk je zadnje 2 utakmice kod kuće izgubio tako da u gostima je još slabiji i danas bi JIPPO trebao do sva 3 boda.Na tablici je JIPPO na solidnom 6.mjestu dok je slabiji za 6.mjesta VIFK 12. 14 bodova iza svog protivnika.Danas bi JIPPO trebao ovdje dobiti ovu utakmicu.

FT 2:0 yahoo
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
† Postmortem A/W †

† Postmortem A/W †


Broj postova : 22
Join date : 21.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimened ruj 14, 2008 3:55 pm

17:30 KuPS Kuopio - IFK Mariehamn

Derbi zacelja, stvarno pravi derbi zacelja... i jedni i drugi u dosta losoj i tromoj formi, ali sa istim ambicijama, a to je prva liga i sledece sezone, Kups kao ekipu ne poznajem dobro, ali po statistici vidim da igraju dosta defanzivan fudbal, dosta malo daju golova, a i primaju... po rezultatima se moze primatiti da im je primarna odbrana svog gola

Mariehamn, je ekipa prosto koju obozavam da igram, dosta igraju zatvoreno i povuceno i pokusavaju da neresenim rezultatima da obezbede prvu ligu i sledece godine, ali nemaju srece tako da vecinom gube sa jednim golom razlike.... a inace i vrlo slab imaju napad

Prva utakmica 1:1 , mislim da moze da dodje under jer je rizik stvarno veliki, jer je opstanak za ligu... tako da ce igrati dosta obazrivo, a sobzirom da ne mogu da se pohvale ni jedni ni drugi jakim napadom, under za mene je ovde najrealniji !

Pick: under 2,5
Odds: 1.70
Stake: 7/10
Rezultat:
Units:
[Vrh] Go down
http://vip-sasava-druzina.all-forum.net/forum.htm
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitimesub ruj 20, 2008 1:12 pm

14:00 Gnistan-Mikkeli 1 1,80 4/10

Evo jedne utakmice koju također igram za danas.Gnistan iz 6 utakmica ima 4 pobjede i 2 neriješene dok Mikkeli ima 1 pobjedu,3 neriješene i 2 poraza. Polsjednje dvije utakmice je Gnistan igrao kod kuće i dobio obadvije.Mikkeli ne igra najbolje u gostima.U posljednje 3 utakmice 2 izgubio 1 remizirao u gostima i to je gubio od vrlo slabih momčadi tako da danas mislim da ne bi trebalo biti problema za Gnistan.Gnistan na tabeli bolji za 4.mjesta i 10 bodova više.Trebaju mu pobjede da pokuša doći do 1.mjesta trenutno je 4.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Sponsored content





Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Empty
PostajNaslov: Re: Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2   Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Finnish 1st Veikkausliig, Finnish 2
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Finnish hockey SM-liiga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Nogomet :: Norveška / Danska / Finska / Švedska-
Forum(o)Bir: