Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Predstavljanje novih članova foruma

Go down 
+2
sky
Admin
6 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimepet srp 18, 2008 12:26 am

Svi novi članovi recite neku riječ o sebi.Koliko se kladite i jeste li na još kojem forumu sve vezano uz vas.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Gost
Gost




Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Re: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimepet srp 18, 2008 8:12 pm

Stipe-Split-22 god.

kladin se zadnjih 8 9 godina s tim da se ozbiljnije kladin zadnje 3 god...
dosad uglavnom lose (pohlepa) al ima san odlicnih razdoblja...
najvise pratin atletiku kosarku i tenis
stil kladenja kombo list sa ulogom 50 100 kuna ili neki singl od 200 300 kn
nadan se dobroj suradnji i zgrtanju ozbiljne love...sritno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Re: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimepet srp 18, 2008 11:33 pm

Igor,igram kladionicu vec 5-6 godina ,igram najcesce singlove, volim sportove koji spadaju u "ostale sportove" mada ni fudbal nije daleko odmakao sa mojih tiketa :flower:
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Re: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimepon srp 21, 2008 8:55 pm

Jacob - 21 godina - Kaštela
Kladim se otkad je klađenja na ovim prostorima...nije loše, pogotovo u zadnja 3-4 miseca
Ulažem uglavnom 50kn na dobitke oko 1000+kn (oko 6-7 parova), ili kad upecam neki lipi par ili dva onda odigram double sa većim ulogom
Najviše pratim tenis, nogomet, hokej, a jos volim odigrat na formulu, motore, atletiku...uglavnom sve
Eto, pozdrav svima...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Re: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimepon srp 21, 2008 10:49 pm

sry .. nisan imao vremena nikako ...radno je ..a i sad ce placa pa cemo sve prokockat :))..nadan se da cu umnozit .. inace MArangun Ivan 22 god ... Nick : Marangun ..kladin se od osnovne skole ..dobro san upoznat sa svin pravilima ..i jedan san od boljih tipstera na ovim prostorima ... Pratim SVe uglavnom .a najvise lige petice i ligu prvaka ... Cheers . :twisted:
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Re: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimepet kol 01, 2008 12:35 am

stk je napisao/la:
Goran 21 god. Macedonia - Kumanovo

Kladim se 4 god. ja sam clan na jedan zatoveri forum (ne mogu da vi kaze ko je taj forum). Igram najvise singlove. Uglavnom ulazem 100 eur na jednu utakmicu.


To je sve o meni palac

sretno nadam se tvojim dobrim tipovima i nadam se da ćeš biti aktivan palac
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
thezemo




Broj postova : 5
Join date : 06.08.2008

Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Re: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimečet kol 07, 2008 11:36 pm

Bok svima,

Tomislav 21 godina Zagreb

jako dugo u klađenju, prije puno ozbiljnije sa većim ulozima, sada malo lakše zbog privatnih obveza.
tipove najviše temeljim na dobrim informacijama
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Re: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimepet kol 08, 2008 1:43 am

thezemo je napisao/la:
Bok svima,

Tomislav 21 godina Zagreb

jako dugo u klađenju, prije puno ozbiljnije sa većim ulozima, sada malo lakše zbog privatnih obveza.
tipove najviše temeljim na dobrim informacijama

sretno nadam se da ćeš biti aktivan cherrs
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Re: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimepon ruj 01, 2008 7:33 pm

Gost je napisao/la:
Stipe-Split-22 god.

kladin se zadnjih 8 9 godina s tim da se ozbiljnije kladin zadnje 3 god...
dosad uglavnom lose (pohlepa) al ima san odlicnih razdoblja...
najvise pratin atletiku kosarku i tenis
stil kladenja kombo list sa ulogom 50 100 kuna ili neki singl od 200 300 kn
nadan se dobroj suradnji i zgrtanju ozbiljne love...sritno

Dakle ovo sam ja...sretno nam
[Vrh] Go down
goran19kezman




Broj postova : 1
Join date : 15.09.2008

Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Re: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 10:48 pm

Pozz svima, Ja sam Goran iz Makedonije, nadam se na uspesnu suradnju i puno puno dobitaka... cherrs
[Vrh] Go down
joem




Broj postova : 8
Join date : 22.09.2008

Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Dobar dan svima!   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitimepon ruj 22, 2008 7:04 pm

Da se prestavim!

Ja sam novi član ! Zovem se Josip ! Nadam se da ću ovdije najčešće raditi ovo yahoo i što manje ovo banghead . Neću na forumu nos Nego ću se truditi biti što bolji! Inače, kladim se dosta dugo i najviše se držim dva kladioničarska pravila:

1.) Uloži samo onoliko novca koliko si spreman da izgubiš!
2.) Sigurne oklade (10/10) - nema!

Nadam se da ćemo biti uspiješni! winner

Pozdrav svima! pivo10
[Vrh] Go down
Sponsored content





Predstavljanje novih članova foruma Empty
PostajNaslov: Re: Predstavljanje novih članova foruma   Predstavljanje novih članova foruma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Predstavljanje novih članova foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Soba za razgovor :: Off topic kladionica-
Forum(o)Bir: