Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimesub kol 30, 2008 11:07 pm

Evo ljudi ovdje možete dok pratite rezultate nekih utakmica pisati rezultat,možete pričati o svemu i svačemu ovo bi trebalo služiti kao chat između članova foruma tako da ovdje možete pisati sve što vam padne napamet i navijati za utakmice a možete i slati prijedloge tipove za koje ne želite pisati analize a mislite da su dobri za odigrati.I možete piisati o tome jel treba nešto mjenjati na forumu.Evo možete samo nastaviti pisati ispod ove poruke. pivo10
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimened kol 31, 2008 4:02 pm

Imate li kakv prijedlog za danas a za koji ne želite pisati analize Thinking
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimened kol 31, 2008 4:04 pm

20:00 Dinamo-Varteks x2 3,30

Po meni prevelik koef.na Varteks koji nije nikako slab klub i može pobjediti Dinamo danas mislim da ovo igram
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimepon ruj 01, 2008 12:13 am

Wolfinho baniran zbog nepoštivanja foruma i ne pisanja na forumu dok je bio uredan na drugim forumima.Jedino što je ovjde napisao je bilo nakon što sam ga upozorio preko privtanih poruka i k tome napisao 2 para bez komentara i puknuo kao zvečka
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Gost
Gost




Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimepet ruj 05, 2008 3:59 pm

Ne znam gdje da ovostavim pa cu ovdje:

Vlašić B.(204cm) 1, @1,6(Fortuna)

Velika vjerojatnost je kise veceras u Bruxellesu, a Blanka nikad ne skace "visoko" po kisi. Osim toga, vec je sva iscrpljena sto se vidjelo u Zurichu kad je dvaput rusila na 198cm i jednom na 201cm. Idemo Blanka po jackpot, ali ne preko 204cm.
[Vrh] Go down
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimepet ruj 05, 2008 10:37 pm

amo blankaaaaaaa bravo bravo bravo
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimepet ruj 05, 2008 11:12 pm

mad šteta za Blanku nakon toliko pobjeda i onda izgubi wtf
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
denis777




Broj postova : 27
Join date : 09.08.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimepon ruj 08, 2008 6:05 pm

verona - spal 1x 1,30

federer - murray 1 1,60

boston- tampa 1 1,47

ULOG: Je po vasem odabiru >KOEFCIJENT:3.05

Sve u svemu mislim da je sansa za dobitak 8/10
PUNO SRECE
[Vrh] Go down
denis777




Broj postova : 27
Join date : 09.08.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimepon ruj 08, 2008 6:07 pm

Follo - Fredrikstad 1 @ 1,45

Atvidebergs - Falkenbergs 1 @ 1,85

Jonkopings - Hacken X2 @ 1,20

Federer - Murray 1 @ 1,45

Okland - Denver 2 @ 1,60

Ulog po vasem odabiru naravno Koficijent 7,47!
PUNO SRECE POZZ SVIMA
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 5:14 pm

denis777 je napisao/la:
verona - spal 1x 1,30

federer - murray 1 1,60

boston- tampa 1 1,47

ULOG: Je po vasem odabiru >KOEFCIJENT:3.05

Sve u svemu mislim da je sansa za dobitak 8/10
PUNO SRECE


dobitan tiket bravo yahoo
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 5:15 pm

denis777 je napisao/la:
Follo - Fredrikstad 1 @ 1,45

Atvidebergs - Falkenbergs 1 @ 1,85

Jonkopings - Hacken X2 @ 1,20

Federer - Murray 1 @ 1,45

Okland - Denver 2 @ 1,60

Ulog po vasem odabiru naravno Koficijent 7,47!
PUNO SRECE POZZ SVIMA

Također dobitan tiket odlično svaka čast yahoo lova
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Simke




Broj postova : 10
Join date : 19.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 6:45 pm

Svaka cast !

Danas nikako ne igrajte na Lens, ako igrate igraje Lens - Sedan X2 ili cak cistu 2ku !
[Vrh] Go down
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 6:56 pm

zasto simke?? ja odigra na lens jer mi se cini da su najjaci u 2 ligi iako je to nekakav kup...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 8:47 pm

zvolena pod noge i gaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...sa 3-0 na 4-4....aaaaaaaaaaaaaa
[Vrh] Go down
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 8:49 pm

sky je napisao/la:
zvolena pod noge i gaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...sa 3-0 na 4-4....aaaaaaaaaaaaaa

i meni mamicu in...i na tvom i na mom i na svakom jebenom...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 9:45 pm

sharlo je napisao/la:
zasto simke?? ja odigra na lens jer mi se cini da su najjaci u 2 ligi iako je to nekakav kup...

lens je bio bez dosta igrača za ovu utakmicu palac
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 10:22 pm

e ako ovi njemci ostanu 0:0 otic cu gore, pronac ih i milom ili silom ih naucit da igrju taj jebeni hokej...
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 10:45 pm

sharlo je napisao/la:
e ako ovi njemci ostanu 0:0 otic cu gore, pronac ih i milom ili silom ih naucit da igrju taj jebeni hokej...

hhhh...tesko ces njih naucit hokej igrat...prvo da momci prokližu pa onda palica i ostalo...
[Vrh] Go down
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 11:12 pm

eto nisu kreteni ostali 0:0 al su popusili 1:0 ... okladia san se na cilu drugu svicarsku osin lousanne, sve pobjede domacina, zurich doma protiv lionsa i oni me sjebu...20-540...popizdia san jedino zato sta cilo vrime 0:0 a oni drugi njemci zavrsili 7:4...da su bar ovi moji reka bi nisan ni bia blizu al ovako
[Vrh] Go down
sky

sky


Broj postova : 67
Join date : 21.07.2008
Age : 37
Lokacija : Kaštila

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 11:22 pm

sharlo je napisao/la:
eto nisu kreteni ostali 0:0 al su popusili 1:0 ... okladia san se na cilu drugu svicarsku osin lousanne, sve pobjede domacina, zurich doma protiv lionsa i oni me sjebu...20-540...popizdia san jedino zato sta cilo vrime 0:0 a oni drugi njemci zavrsili 7:4...da su bar ovi moji reka bi nisan ni bia blizu al ovako

suosjećam jer kad hokej 0-0 ostane malo je reć da budeš u stanju ludila...


Zadnja promjena: sky; uto ruj 09, 2008 11:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 11:23 pm

samo svicarci...nisu ni 1. losi...sve onako samo pitanje je kad ce prestat to...brzo to triba iskoristit...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimesri ruj 10, 2008 12:28 am

Švicarci su vrlo zahvalni za tipovanje mislim da kod njih dolaze realni rezultati banana
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimesri ruj 10, 2008 11:28 pm

jucer njemci za 540 danas hrvati x za 710...kasnije mi bude za pogodenih parova...steta
[Vrh] Go down
sharlo

sharlo


Broj postova : 31
Join date : 01.09.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimepet ruj 12, 2008 8:53 pm

jooo kako ce me pokopat ovaj ingolstad...izgube li danas---nikad vise na njemce...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitimesub ruj 13, 2008 12:12 am

sky bravo za današnje tipove vrlo dobra prolaznost palac
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Sponsored content





Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Empty
PostajNaslov: Re: Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu   Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Live-pratite rezultat i razgovarajte o svemu i svačemu
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Live dio :: Live-
Forum(o)Bir: