Tim tipstera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tim tipstera

Savjeti iskusnih kladioničara
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Finish 3rd Legaue

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finish 3rd Legaue Empty
PostajNaslov: Finish 3rd Legaue   Finish 3rd Legaue Icon_minitimečet kol 07, 2008 12:52 pm

cucla
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finish 3rd Legaue Empty
PostajNaslov: Re: Finish 3rd Legaue   Finish 3rd Legaue Icon_minitimečet kol 07, 2008 1:02 pm

17:30 City Stars-Kuusankoski 2 1,80

Po meni su ovdje gosti favoriti jer u 6 utakmica imaju 4 pobjede i 2 poraza te su zabili 15 golova,a primili 8 golova.Ovako izgleda njihvoa forma 0-3-0-3-3-3.Mislim da im je ovdje vrijeme za jednu gostujuću pobjedu jer su posljednje 2 utakmice u gostima izgubili ali to je bilo protiv jakih momčadi koje su u samom vrhu lige.Današnji domaćin City Stars nema pobjede u 6 utakmica točnije ima 1 neriješenu i 5 poraza.U tih 6 utakmica su zabili 4 gola,a primili čak 12 golova.Ovako izgleda njihova forma 0-0-1-0-0-0.Prošlu utakmicu u gostima ih je pobjedio osrednji klub lige koji nema neke velike rezultate sa 2:0 pa zato mislim da ih može i današnji gost pobjediti.Na tablici je gost na odličnom 4.mjestu sa 28 bodova samo 4 manje od 1.Klubi.Današnji domaćin je na tablici na 12.mjestu koje je u zoni ispadanja.Ima 14 bodova i još velike šanse da se makne iz zone ispadanja ali mislim da neće to moći protiv Kuusankoskog već protiv slabijih klubova.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
dusan




Broj postova : 64
Join date : 23.07.2008

Finish 3rd Legaue Empty
PostajNaslov: Re: Finish 3rd Legaue   Finish 3rd Legaue Icon_minitimečet kol 07, 2008 2:29 pm

sve si to to lepo rekao ali sve je to statisticki gledano,domacini ce imati pomoc od 4 igraca od ekipe LAHTI iz Finske 1. lige za danas ,a to nisi rekao i ne znas tako da ti ovaj tip 2 pada u vodu
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finish 3rd Legaue Empty
PostajNaslov: Re: Finish 3rd Legaue   Finish 3rd Legaue Icon_minitimečet kol 07, 2008 3:37 pm

dusan je napisao/la:
sve si to to lepo rekao ali sve je to statisticki gledano,domacini ce imati pomoc od 4 igraca od ekipe LAHTI iz Finske 1. lige za danas ,a to nisi rekao i ne znas tako da ti ovaj tip 2 pada u vodu

hm nisam znao za tu informaciju ipak ovaj tip ne uzimajte za veliku lovu,hvala dušane pivo10
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finish 3rd Legaue Empty
PostajNaslov: Re: Finish 3rd Legaue   Finish 3rd Legaue Icon_minitimečet kol 07, 2008 5:43 pm

Admin je napisao/la:
17:30 City Stars-Kuusankoski 2 1,80

Po meni su ovdje gosti favoriti jer u 6 utakmica imaju 4 pobjede i 2 poraza te su zabili 15 golova,a primili 8 golova.Ovako izgleda njihvoa forma 0-3-0-3-3-3.Mislim da im je ovdje vrijeme za jednu gostujuću pobjedu jer su posljednje 2 utakmice u gostima izgubili ali to je bilo protiv jakih momčadi koje su u samom vrhu lige.Današnji domaćin City Stars nema pobjede u 6 utakmica točnije ima 1 neriješenu i 5 poraza.U tih 6 utakmica su zabili 4 gola,a primili čak 12 golova.Ovako izgleda njihova forma 0-0-1-0-0-0.Prošlu utakmicu u gostima ih je pobjedio osrednji klub lige koji nema neke velike rezultate sa 2:0 pa zato mislim da ih može i današnji gost pobjediti.Na tablici je gost na odličnom 4.mjestu sa 28 bodova samo 4 manje od 1.Klubi.Današnji domaćin je na tablici na 12.mjestu koje je u zoni ispadanja.Ima 14 bodova i još velike šanse da se makne iz zone ispadanja ali mislim da neće to moći protiv Kuusankoskog već protiv slabijih klubova.

Mjenjam ovaj svoj tip u 1x prvenstveno zbog toga što je Dusan rekao o ovoj utakmici a kasnije sam saznao i ja to i zbog toga jer su u finskim kladionicama na ovaj susret kvote obrnute nego kod nas tako da je ovdje 1x glavni pick a ovo ostalo zaobiđite.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 320
Join date : 17.07.2008

Finish 3rd Legaue Empty
PostajNaslov: Re: Finish 3rd Legaue   Finish 3rd Legaue Icon_minitimečet kol 07, 2008 8:54 pm

Admin je napisao/la:
Admin je napisao/la:
17:30 City Stars-Kuusankoski 2 1,80

Po meni su ovdje gosti favoriti jer u 6 utakmica imaju 4 pobjede i 2 poraza te su zabili 15 golova,a primili 8 golova.Ovako izgleda njihvoa forma 0-3-0-3-3-3.Mislim da im je ovdje vrijeme za jednu gostujuću pobjedu jer su posljednje 2 utakmice u gostima izgubili ali to je bilo protiv jakih momčadi koje su u samom vrhu lige.Današnji domaćin City Stars nema pobjede u 6 utakmica točnije ima 1 neriješenu i 5 poraza.U tih 6 utakmica su zabili 4 gola,a primili čak 12 golova.Ovako izgleda njihova forma 0-0-1-0-0-0.Prošlu utakmicu u gostima ih je pobjedio osrednji klub lige koji nema neke velike rezultate sa 2:0 pa zato mislim da ih može i današnji gost pobjediti.Na tablici je gost na odličnom 4.mjestu sa 28 bodova samo 4 manje od 1.Klubi.Današnji domaćin je na tablici na 12.mjestu koje je u zoni ispadanja.Ima 14 bodova i još velike šanse da se makne iz zone ispadanja ali mislim da neće to moći protiv Kuusankoskog već protiv slabijih klubova.

Mjenjam ovaj svoj tip u 1x prvenstveno zbog toga što je Dusan rekao o ovoj utakmici a kasnije sam saznao i ja to i zbog toga jer su u finskim kladionicama na ovaj susret kvote obrnute nego kod nas tako da je ovdje 1x glavni pick a ovo ostalo zaobiđite.

FT 2:5 mad

Na kraju nisam nikako pogodio ali jbg nema veze idemo dalje.
[Vrh] Go down
https://tim-tipstera.forumcroatian.com
Sponsored content





Finish 3rd Legaue Empty
PostajNaslov: Re: Finish 3rd Legaue   Finish 3rd Legaue Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Finish 3rd Legaue
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tim tipstera :: Nogomet :: Norveška / Danska / Finska / Švedska-
Forum(o)Bir: